Ferencváros byl tým, přes který jsme měli přejít, ale nemáme proč brečet, tvrdí Tecl

Ferencváros byl tým, přes který jsme měli přejít, ale nemáme proč brečet, tvrdí Tecl
OBSAHUJE VIDEO

Slavia nastoupila po delší době v základní sestavě s útočníkem Stanislavem Teclem, ale ani to jí nepomohlo a s Ligou mistrů se musí opět rozloučit, byť v dvojzápase s Ferencvárosem netahala za kratší konec.

Slavia musela v odvetě smazat dvoubrankové manko. „Sice jsme vyhráli, ale máme úplně stejné pocity, jako bychom prohráli. Nestačilo to. Myslím, že jsme hráli dobře, ale nebyli jsme dostatečně kvalitní v poslední třetině hřiště. S tím, jakou kvalitu máme a co umíme, bychom měli ze zápasu vytěžit víc. Do vápna měl lítat jeden centr za druhým. Do té fáze, než jsme měli vymyslet finální část akce, jsme hráli dobře. Je to obrovská škoda. Tohle byl tým, přes který jsme měli přejít,“ posteskl si Tecl pro web slavia.cz.

Někdejší útočník Jihlavy nastoupil po dlouhé době v základní sestavě, navíc s kapitánskou páskou. „Věřil jsem v to, bohužel se nám to ale nepovedlo. Obrovsky mě to mrzí. Měli jsme je dostat pod daleko větší tlak, pak by neměli šanci. S fanoušky v zádech je to pro nás velká škoda,“ litoval zaváhání třicetiletý útočník.

Rozhodlo první utkání v Maďarsku. „Po tomhle zápase nemáme proč brečet. Rozhodlo se v tom prvním, odkud jsme si přivezli prohru 0:2. Bylo to smolné, ano, ale nic s tím neuděláme. Budeme hrát ještě o Evropskou ligu a tam musíme být jednoznačně kvalitnější,“ dodal na webu slavia.cz Tecl.

Zdroj: slavia.cz