Bolí to hodně, byli jsme favorit, hlesl Kuchta: Doufám, že další zápasy zvítězíme a uděláme fanouškům radost

Bolí to hodně, byli jsme favorit, hlesl Kuchta: Doufám, že další zápasy zvítězíme a uděláme fanouškům radost
OBSAHUJE VIDEO

Rychlonohý Jan Kuchta, jenž si zatím v této sezoně připsal jednu trefu proti Zlínu, šel v odvetě proti Ferencvárosi do hry po pětašedesáti minutách za stavu 1:0 a věřil, že pomůže k dalším trefám, které by znamenaly postup do další fáze Ligy mistrů. 

Nakonec však sešívaný sen skončil ve třetím předkole a nyní bude český mistr bojovat alespoň o skupinu Evropské ligy. "Bolí to hodně, byli jsme favoriti tohoto dvojzápasu. První utkání jsme si pokazili sami a v úterý už se nám to nepodařilo dohnat. Šancí jsme na to měli spoustu, ale bohužel jsme dali jen jeden gól a nepostupujeme," připomněl realitu čtyřiadvacetiletý svěřenec Jindřicha Trpišovského, jehož slova nabídl web slavia.cz.

Tlak byl velký a umocnil se i vyloučením motivovaného exsparťana Eldara Čiviče. "Hrálo se na jednu bránu, zvládli jsme to mentálně i fyzicky. Byli jsme na ten dvojzápas maximálně koncentrovaní a připravení, ale nedali jsme góly, a to nás pak sráží," přiznal na klubových stránkách někdejší forvard Liberce i Teplic.

Jak se mu útočilo proti Tribuně Sever? Pohárová návštěva se nakonec vyšplhala na více než 15 tisíc diváků. "Je to obrovská škoda, protože fanoušci si to zasloužili tak jako my. Doufám, že nás poženou dál v dalších zápasech, protože je potřebujeme. Doufám, že další zápasy zvítězíme a uděláme jim radost," uzavřel smutný Kuchta, jenž byl v průběhu léta spojován s údajným zájmem Spartaku Moskva.

Zdroj: slavia.cz