Tři čtyři týmy budou hrát o titul do posledního kola, věští Souček. Kdo je pro něj favorit číslo 1?

Tři čtyři týmy budou hrát o titul do posledního kola, věští Souček. Kdo je pro něj favorit číslo 1?

Tomáš Souček dosud sehrál v Premier League 51 zápasů s bilancí 13 branek a již brzy nakoukne již do svého třetího ročníku na ostrovech. Londýnští Kladiváři, kteří vyhráli čtyři přípravné duely v řadě, začínají v neděli 15. srpna v St. James Parku proti Newcastlu.

O tom, jak moc je na nové soutěžní boje natěšen, se netřeba příliš rozepisovat. "Strašlivě, protože se bude konečně hrát s diváky na tribunách a před vyprodanými hledišti. Zažil jsem to před půldruhým rokem v prvních čtyřech pěti zápasech, když jsem v lednu do Anglie přišel. Pak všechno zhaslo a až teď se diváci na stadiony zase vrátí. Říká se, že jsou dvanáctým hráčem, ale já tvrdím, že v Anglii dělají fotbal z padesáti procent oni," přednesl v interview pro sport.cz šestadvacetiletý reprezentant.

Ten divákům věští skvělou podívanou. "Bude to obrovský rok a skvělá Premier League. Po tak dlouhém útlumu, po tom, jak jsou všichni natěšení, po příchodech nových hráčů. Přestupů nebylo sice tolik, ale ty, co se udály, byly ze sorty velkých. Hlavně Manchester City, Chelsea a Manechester United hodně posilovaly," připomněl sportem.cz citovaný exslávista, jenž v minulosti prošel také Slovanem Liberec nebo Viktorií Žižkov.

Kde hledat pro sezonu 2021/2022 největší favority? "Bude to určitě hodně vyrovnaný ročník, takže tři čtyři týmy budou hrát o titul do posledního kola. Oba kluby z Manchesteru a Chelsea mezi nimi určitě budou. Pro mě je favoritem Manchesterem City, protože se mi líbí styl, jakým pod trenérem Guardiolou hraje. A jestli Citizens zlákají k přestupu ještě Harry Kanea, o jehož transferu se teď hodně mluví, budou favoritem ještě větším," uzavřel na sport.cz týmový spoluhráč Coufala, Areoly, Rice a spol.

Ještě jeden velký výdaj pro Chelsea? V Seville čekají na vyjádření a případnou nabídku

Zdroj: sport.cz