Doufám, že ukážeme to nejlepší, co v nás je, řekl asistent Klokanů Brabec před Spartou

Doufám, že ukážeme to nejlepší, co v nás je, řekl asistent Klokanů Brabec před Spartou

Už dnes večer čeká vršovickou Bohemku malý fotbalový svátek. A to derby se Spartou, která do Ďolíčku přijede v roli jasného favorita. I tak ale asistent domácích a někdejší opora Letenských Erich Brabec věří, že Klokani dokáží hosty zaskočit.

Nespornou výhodou domácích je fakt, že tým Sparty trápí rozsáhlá marodka. Mimo hru jsou třeba oba Krejčí, dánský expres Höjer i kapitán Dočkal.

"Samozřejmě je absence takových hráčů oslabením. Bude záležet na tom, jak se bude dařit hráčům, kteří nastoupí místo nich. Konkrétně třeba Karabec několikrát ukázal, že má podobné předpoklady jako právě Dočkal. Pokud nastoupí proti nám, tak si na něj budeme muset dát opravdu velký pozor," varoval Brabec na webových stránkách Bohemky.

Jakou sestavu Sparty tak vlastně očekává? "Je to spíš otázka na trenéra Vrbu. Netuším, jak jsou na tom hráči Sparty zdravotně. Sezona teprve začíná. Ve čtvrtém kole asi nebude chtít kouč Vrba nasazovat ty, kteří jsou třeba trochu "nakřáplí." Jestliže má někdo problémy, tak ho nechá odpočinout. Jinak ale počítám s tím, že Sparta přijede v nejsilnějším možném složení," poznamenal Brabec.

Naopak Klokanům už se někteří hráči z marodky vracejí. "Už se nám několik jedinců do tréninku zapojilo. Uvidíme, jakou zvládnou minutáž v ostrém utkání. Máme ovšem k dispozici hráče, s nimiž jsme předtím nemohli počítat," doplnil asistent Luďka Klusáčka.

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.