Bucha ví o slabých i silných stránkách CSKA: Myslím, že jsme fyzicky lépe připraveni, soupeře přeběháme a porazíme

Bucha ví o slabých i silných stránkách CSKA: Myslím, že jsme fyzicky lépe připraveni, soupeře přeběháme a porazíme

Jakmile Viktoria vyběhne k prvnímu duelu play-off Evropské konferenční ligy s CSKA Sofia, v základní sestavě by u toho měl být - na rozdíl od Aleše Čermáka - také třiadvacetiletý Pavel Bucha.

"Na dvojzápas se hodně těším. Věřím, že to s klukama zvládneme, že se nám povede postoupit do základní skupiny EKL. Všichni víme, jak je to pro klub důležité. Věřím, že jsme připravení a vstoupíme do toho dobře. Jsme připraveni s CSKA Sofia odehrát dva kvalitní zápasy. Myslím si i to, že jsme fyzicky lépe připraveni, soupeře přeběháme a porazíme," pronesl na středeční tiskové konferenci exslávista s boleslavskou minulostí.

Jedenatřicetinásobný šampion bulharské First League je aktuálně neporažen 5 duelů v řadě, s tím, že v předchozím kole se mu po výsledcích 4:2 a 1:1 podařilo vyřadit Osijek. "Moc zkušeností s bulharským fotbalem nemám, ale trošku se mi vybaví zápas s CSKA Sofia v rámci soustředění před rokem a půl ve Španělsku. Soupeře už jsme zkoumali na videu a připravovali se i z taktického pohledu, informací máme hodně. Víme, na koho si z kádru soupeře dát pozor. Říkali jsme si i o slabých a silných stránkách CSKA," přiblížil svěřenec Michala Bílka.

Ten by byl rád, aby dorazil ve čtvrtek do Doosan arény plný dům. "Osobně neřeším, jestli začínáme doma nebo venku. V minulém kole proti TNS se nám ale domácí odveta hodila, protože jsme zpackali první zápas. Podpora domácích fanoušků je důležitá, ale teď je zkrátka nový zápas a věříme, že se nám první utkání doma povede. Osobně mám rád, když je na zápase co nejvíce lidí a když jsou slyšet. Těším se tedy i na prostředí v Bulharsku, bude to zase něco nového," zakončil uprostřed pracovního týdne mladík, jenž ve Fortuna:lize absolvoval jen dva duely ze čtyř, nicméně na evropském poli je na stejném čísle a to i s gólovou ozdobou.

Nepohoda v Legii? Její útočník č. 1 Pekhart má prý nabídky z Číny a nějaké spory s vedením...

Zroj: fcviktoria.cz