Nepohoda v Legii? Její útočník č. 1 Pekhart má prý nabídky z Číny a nějaké spory s vedením...

Nepohoda v Legii? Její útočník č. 1 Pekhart má prý nabídky z Číny a nějaké spory s vedením...
OBSAHUJE VIDEO

V posledních třech sezonách pronikla Slavia hned dvakrát mezi osm nejlepších týmů Evropské ligy. Pro letošní rok však zatím nemá jistou ani základní skupinu. Pokud do ní bude chtít, bude muset zastavit polského šampiona Legii Varšava.

"Je to nejsilnější polský klub s obrovským zázemím a jednou z největších fanouškovských základen v Evropě. Má velkou dominanci v domácí soutěži, hráli před časem i Ligu mistrů. Stejně jako Ferencváros je to mistr své země, typologicky jde ale o trošku jiné mužstvo," hodnotil Jindřich Trpišovský celek, který vypadl ze třetího předkola LM s Dinamem Záhřeb.

Patnáctinásobný mistr Ekstraklasy nabízí třináct krajánků z jedenácti různých zemí, s tím, že útočníkem číslo 1 je reprezentant Tomáš Pekhart, jenž u našich severních sousedů obhajuje korunu pro nejlepšího střelce soutěže.

"Myslím si, že je to takové typické mužstvo polské ligy. Mají výrazné individuality, hodně důrazných a silových hráčů, zároveň také technické cizince. Tomáš Pekhart dal vloni spoustu branek, byl s reprezentací, co jsem slyšel od kluků, tak je ve skvělé formě. Je to gólový hráč, vysoký, ještě uvidíme, jak to s ním bude, zda proti nám nastoupí. Má údajně nabídky z Číny a nějaké spory s klubem," přidal na webu slavia.cz sešívaný odborník ze Sinobo Stadium.

Ten nebude moci ve čtvrtek večer použít ani Srdjana Plavšiče, ani Petra Ševčíka. K dispozici naopak jsou Jan Bořil, Michael Krmenčík i Ubong Ekpai. "Je to soupiska defakto na týden, na dva zápasy. Rodila se hlavně po poradách s fyzioterapeuty a medical týmem. Vypadli z toho hráči, u kterých bylo jasné, že kvůli zdravotním potížím nebudou moci do obou duelů zasáhnout. U Michaela je velká naděje, že by mohl být připraven do odvety. Bóřa trénuje naplno už 14 dní, je to kapitán týmu, velký bojovník. Spoléháme na to, že bude schopný se dát dohromady. Rozhodlo i to, že Oscar má dvě žluté karty," uzavřel šéf Schranze, Stanciua, Koláře a spol.

Glosa Honzy Rajnocha: Moc se mi líbí varianta s Pulkrabem na hrotu a Hložkem pod ním, z Baníku už zase cítím sílu

Zdroj: slavia.cz