Vozábal byl nahrazen velmi rychle. Do Dynama se vrací Sivok a ve sportovním úseku ho čeká hodně práce

Vozábal byl nahrazen velmi rychle. Do Dynama se vrací Sivok a ve sportovním úseku ho čeká hodně práce

Sportovní úsek SK Dynamo ČB povede od pátku 20. srpna Tomáš Sivok, legendární odchovanec jihočeského klubu ze Střeleckého ostrova. Do této pozice nastupuje jako nový sportovní manažer.

Vypomůže tak v činnosti sportovního úseku, v němž v týdnu skončil Martin Vozábal.

„Hledali jsme náhradu a našli ji v osobě Tomáše Sivoka. Velmi se na tuto spolupráci těším, jeho charisma a vztah k mateřskému klubu, v němž nedávno skončil i aktivní kariéru hráče, jsou pro nás velkým příslibem," říká předseda představenstva JUDr. Vladimír Koubek.

Ten také v pátek dopoledne Tomáše Sivoka uvede do funkce. „Ve sportovním úseku nás čeká hodně práce, protože bohužel Martin Vozábal se svého poslání nezhostil a v posledních týdnech se mu v jeho práci příliš nedařilo," dodává Vladimír Koubek.

Šéf klubu navíc také odmítá informace útočící na klub a jeho nové vedení týkající se zaměstnanců klubu. Klub i nadále velmi úzce spolupracuje s paní Ing. Danielou Markovou. Jaromír Plocek nebyl z klubu vyhozen, byla mu nabídnuta plnohodnotná práce ve sportovním úseku, kterou ale nepřijal. Radek Papáček má dosud v klubu kontrakt do konce září a bylo jeho osobním rozhodnutím činnost v klubu ukončit.

Předseda představenstva současně odmítá spekulace, že by neprobíhala obchodní jednání s dosavadními nebo novými partnery SK Dynamo České Budějovice.

Možností přivést ne až tak využitého slávistu Musu se právě teď zabývá i PAOK Soluň...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.