Plzeň si pojistila defenzivní oporu. Havel se upsal ve Štruncových sadech na další tři roky

Plzeň si pojistila defenzivní oporu. Havel se upsal ve Štruncových sadech na další tři roky

Obránce Milan Havel prodloužil s Plzní smlouvu do roku 2024. Viktoria o tom informovala na svém webu. Odchovanec pražských Bohemians působí v západočeském klubu od léta 2017.

„Jsem rád, že jsme se domluvili na prodloužení, vážím si této důvěry. Jsem ve Viktorii maximálně spokojený, i město mně i mé rodině přirostlo k srdci, žije se nám tady skvěle. Mým cílem je, abychom byli úspěšní a dělali radost fanouškům," řekl po podpisu smlouvy sedmadvacetiletý fotbalista, který v pátém kole Viktorce pomohl k výhře 3:0 nad Karvinou.

„Milan je v našem klubu čtvrtým rokem a díky svým výkonům, pracovitosti a nasazení si vypracoval velmi silnou pozici a patří ke klíčovým hráčům našeho kádru. Prodloužení smlouvy je tedy dobrou zprávou pro klub i naše fanoušky,“ komentoval podpis defenzivní opory generální ředitel klubu Adolf Šádek.

„Jsme rádi, že Milanovo budoucnost zůstává spojena s Viktorií. Jde o velký ambiciózní klub s perfektním zázemím a Milan je zde maximálně spokojený. Zároveň patří poděkování panu Šádkovi za rychlé a věcné jednání,“ pochvaloval si pro klubový web prodloužení smlouvy hráčův zástupce Pavel Zíka. Právě jeho chráněnec odehrál v Plzni 96 zápasů, ve kterých se mu povedlo vstřelit i 9 branek.

Olympique Lyon se posilnil o křídelníka Liverpoolu Shaqiriho

Zdroj: fcviktoria.cz