Chelsea stále pokukuje po Koundem. Možností, jak ho přivest je prý mnoho

Chelsea stále pokukuje po Koundem. Možností, jak ho přivest je prý mnoho

Chelsea by ráda klofla obránce Julese Koundeho ze Sevilly. Jednání mezi anglickým a španělským klubem tak stále pokračují, a to i přesto, že Koundeho klauzule o uvolnění se v poslední době zvýšila z 68 milionů liber na 77 milionů.

Blues nikdy neměli žádnou touhu ani úmysl splnit klauzuli o vydání pro Francouze v důsledku obav o finanční fair play vyplývající z nutnosti zaplatit poplatek v plné výši.

Jak uvedl server 90min.com, tak na začátku srpna Chelsea oslovila Sevillu, aby prodiskutovala dohodu, která by jí umožnila za dvaadvacetiletého fotbalistu zaplatit ve splátkách. Celkem překvapivě se Los Nervionenses této myšlence nebrání, ale požadují v takovém případě po londýnském klubu 90 milionů liber.

Podle serveru 90min.com je Chelsea v kontaktu přímo i se zástupci Koundeho, který už se s anglickým klubem prakticky dohodl.

Jak 90min.com připomíná, Sevilla i Chelsea doufaly, že by mohl být do částečné výměny zahrnut i Kurt Zouma, který ale šanci přestěhovat se do Andalusie odmítl Nyní se zdá, že se stane spoluhráčem Tomáše Součka  a Vladimíra Coufala ve West Hamu. Další, kdo by Blues měl opustit je pak Malang Sarra (údajně se uvažuje, že by mohl bý právě i on součástí transferu mezi Sevillou a Chelsea).

Pokud se příchod francouzského obránce na Stamford Bridge povede, bude Kounde pravděpodobně jediným příchodem do konce srpna. Přesto se spekuluje, že má londýnský klub zálusk i na Eduarda Camavingu z Rennes, o jehož odchodu z Ligue 1 se rovněž hovoří.

Zdroj: 90min.com

Kouč Tottenhamu tlačí na vedení, aby mu přivedlo Traoreho z Wolves

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.