Vorel: Minulou sezonu kluci na Letné uspět dokázali. Věřím, že to zvládneme i tentokrát

Vorel: Minulou sezonu kluci na Letné uspět dokázali. Věřím, že to zvládneme i tentokrát

V brance Jihočechů je jasnou jedničkou, ale v dalším ligovém kole nebude moci nastoupit, neboť České Budějovice změří síly s pražskou Spartou. Odchovanec letenského celku již přes rok hostuje v kádru Dynama a v rozhovoru pro klubové stránky vyjádřil důvěru ve své spoluhráče, že by mohli být v sobotu papírovému favoritovi vyrovnaným soupeřem.

Ve Spartě se herně nedokázal prosadit a v sezoně 2014/15 byl na Letné až trojkou za Bičíkem a Štěchem. Od té doby si vyzkoušel hostování v druhé lize, ale i u našich východních sousedů na Slovensku, aby se stal posilou Dynama.

V minulém ročníku Fortuna ligy odchytal 12 utkání, letos jich má po pěti odehraných kolech již pět. O víkendu pomohl k výhře s Libercem, když si připsal čisté konto, ale v dalším utkání proti Spartě nastoupit nebude moci.

„Nepřemýšlím nad tím. Vím, že je to takhle nastavené, nic s tím neudělám. Počítám s tím už od začátku sezony.  Volno mít nebudu, pořád je na čem pracovat, takže čas využiji k tréninku a budu připravený na další zápas,“ nechal se slyšet pětadvacetiletý gólman v rozhovoru pro klubové stránky Jihočechů.

České Budějovice mají po pěti odehraných zápasech na svém kontě sedm bodů. „Není to ani hodně ani málo, je to prostě tak, jak to je. Určitě teď nemůžeme myslet na to, co bylo, s minulostí už nic neuděláme. Doufám, že tohle vítězství nás posune jako tým velkým způsobem dopředu. Sice nás čeká Sparta, ale určitě tam jedeme s tím, že chceme uspět. Minulou sezonu to tam kluci zvládli a věřím, že to tam zvládneme i tentokrát,“ dodal Vorel.

Zdroj: skcb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.