Pernica: Kalich hořkosti jsme si vypili až do dna. Je to ta nejhorší facka v nejdůležitějším duelu sezony

Pernica: Kalich hořkosti jsme si vypili až do dna. Je to ta nejhorší facka v nejdůležitějším duelu sezony
OBSAHUJE OHLASY

Po odvetě na půdě CSKA Sofia panovalo v kabině Viktorie obrovské zklamání. Plzeň, která aktuálně vévodí Fortuna:lize bez ztráty kytičky, totiž v Bulharsku prošustrovala dvoubrankový náskok z Doosan arény a evropské poháry se jí už v této sezoně týkat nebudou.

"Zase jsme to nezvládli, už třetím rokem po sobě. Je to hrozně špatně, těžko se mi hledají slova," smutnil čtvrteční kapitán s minulostí ve Zbrojovce či Jablonci Luděk Pernica.

Ovlivnila průběhu zápasu brzy inkasovaná branka? "Ani nevím, jak to tam spadlo. Měli jsme nějaké šance, i předtím šel Chorý sám na bránu, ale nic jsme neproměnili," krčil rameny ostřílený střední obránce.

Zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém soubor Michala Bílka inkasoval potřetí, což mu zlomilo vaz. To vše i přesto, že měli hosté o jednoho muže navíc...

"V prodloužení nás za všechno potrestali, i když hráli o jednoho hráče méně. Co k tomu víc dodat? Kalich hořkosti jsme si vypili až do dna. Ve čtvrtek je to pro nás ta nejhorší facka v nejdůležitějším zápase sezony,“ neskrýval zklamání defenzivní specialista se čtyřkou na zádech.

"Musíme se z toho otřepat,“ uzavřel na fcviktoria.cz jednatřicetiletý obránce pětinásobného českého mistra, jenž nyní musí myšlenky přeorientovat na nedělní klání proti Hradci Králové.

Pelta dává velké peníze, platy, bonusy, kupuje drahé hráče. Chudoba v Jablonci je podle něj jinde bohatství...

Zdroj: fcviktoria.cz