Sparta je na přestupovém trhu stále hladová. Další loupež má být spáchána v Jablonci

Sparta je na přestupovém trhu stále hladová. Další loupež má být spáchána v Jablonci

Jen pár hodin po podpisu slovenského legionáře Lukáše Haraslína se opět v tuzemských médiích špitá o dalším jménu, které by Sparta ráda ukořistila do svých řad. Podle informací iSport.cz zacílil letenský klub na obránce Jaroslava Zeleného z Jablonce.

Severočeský klub by tuto ztrátu rozhodně neuvítal s radostí, neboť bude na podzim bojovat kromě domácích soutěží také v Konferenční lize. Pikantní přestup by to mol být také pro fanoušky rivalů z Edenu, neboť do tohoto léta patřil devětadvacetiletý rodák z Hradce Králové Slavii.

Trvalý přestup se realizoval až v rámci kompenzace za Ivana Schranze, který z Jablonce odešel do Slavie. Podle zákulisních informací nechce šéf klubu Miroslav Pelta o uvolnění obránce slyšet, stejného názoru je také kouč Petr Rada.

Sparta se tímto tahem snaží zmírnit dopad početné marodky, neboť letní nová tvář Höjer nebude k dispozici celý podzim, v posledním ligovém kole proti Českým Budějovicím se zranil také Polidar. „O nějaké nabídce na Zeleného jsme se zatím v klubu nebavili. A pokud ano, byl bych proti. Chtěli jsme postoupit do Konferenční ligy, což se podařilo. Máme tedy garantováno dalších šest zápasů v Evropě. Do domácí soutěže jsme ovšem nevstoupili ideálně. Zeleného odchod by byl asi velký zásah do sestavy,“ nechal se slyšet Rada pro Sport.cz.

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.