Hložek je extrémně chytrý hráč. Doufám, že ho nemine skvělá adresa v zahraničí, říká Barák

Hložek je extrémně chytrý hráč. Doufám, že ho nemine skvělá adresa v zahraničí, říká Barák

Zářijový návrat kvalifikačních bojů přinesl hubenou výhru 1:0, o kterou se po asistenci Adama Hložka postaral italský krajánek Antonín Barák.

Jedna z osobností Hellasu Verona si po závěrečném hvizdu nemohla vynachválit spolupráci s devatenáctiletým sparťanským talentem, jenž před jeho rozvlněním sítě překonal tři bránící hráče soupeře...

"Musím říct, že na to, jak se s Adamem známe málo, je to extrémně chytrý hráč. Dělá mi radost s takovými hráči hrát," přiznal webem aktualne.cz citovaný hráč s minulostí v Udinese i Lecce, jehož osobní konto zdobí český titul z ročníku 2016/2017.

"Jsem šťastný, že zase máme takového hráče. To jsou přesně ty situace, kdy poznáte kvalitu fotbalisty, že vám to dá přesně v pravý čas a úplně přesně do správné nohy tak, jak má. S Hložanem si v tomhle sedíme," přidal na aktualne.cz odchovanec Příbrami s ne až tak dlouhou minulostí ve Slavii.

"U něj stačí udělat jenom nějaký pohyb a hned ví, kam má přihrávat. Musím vyzdvihnout jeho kvalitu. Doufám, že bude jenom růst, prožije skvělou sezonu a nemine ho skvělá adresa v zahraničí," uzavřel šestadvacetiletý středopolař, který už si navlékl nejcennější dres čtyřiadvacetkrát.

Hložek? Jeho levá strana nebyla tak aktivní jako pravá, součinnosti s Doležalem vázla, zmínil Šilhavý

Zdroj: aktualne.cz