Je pravda, že se pomaleji rozjíždějí, komentuje Slavii Hofmann: Mají tolik hráčů, že člověk ani neví, koho postaví

Je pravda, že se pomaleji rozjíždějí, komentuje Slavii Hofmann: Mají tolik hráčů, že člověk ani neví, koho postaví

Čtvrté Slovácko má před sebou nedělní vystoupení ve vršovickém Edenu, kde se pokusí zaskočit třetí Slavii, jež chce za pár měsíců útočit na čtvrtý ligový primát v řadě.

"Dobře jsme potrénovali, v týdnu jsme měli trochu více tréninkových jednotek a měli jsme tam i stmelovací akci, kdy jsme vyrazili na Paintball. V závěru týdne byl modelový zápas a o víkendu jsme měli individuální plán a prostor pro regeneraci,“ přiblížil poslední období zadák z Uherského Hradiště Stanislav Hofmann.

Jeho tým může na Sinobo Stadium pouze překvapit. "Slavia bude určitě favoritem, a hlavně doma jsou velmi silní, takže nás čeká jedno z nejtěžších utkání v sezóně. Minule jsme tam prohráli celkem vysoko, takže máme co napravovat," připomněl loňskou prohru 0:3 svěřenec Martina Svědíka, jehož slova nabídly stránky fcslovacko.cz.

Recept k úspěchu zná, bude třeba ho pouze přetavit v realitu. "Zvládnout vstup do zápasu a být produktivní. To je cesta k úspěchu. V posledních zápasech jsme si vytvořili dost šancí, ale nedokázali jsme je přetavit v góly. Na Slávii určitě nebudeme mít tolik šancí. Musí se to sejít, pak máme šanci uspět," doplnil kolega Petržely, Kadlece, Sadílka a spol.

Povzbuzením by mohla být nedávná sešívaná remíza na karvinské půdě. "Je pravda, že se pomaleji rozjíždějí, ale doma jsou velmi silní. Uvidíme, v jaké nastoupí sestavě. Mají tolik hráčů, že člověk ani neví koho postaví. Slavia je silná jako celek a připravovat se na konkrétní hráče je složité, mají velké množství variant," upozornil Hofmann, který považuje vstup Slovácka do sezony jako úspěšný. "Doma jsme všechno vyhráli a bodově jsme na tom celkem dobře. Teď nás čekají dva důležité a těžké zápasy, tak na úspěšný start chceme navázat i po reprezentační pauze," uzavřel na fcslovacko.cz zkušený obránce.

Pilař dostává v Jablonci od kouče Rady úlevu. A přeje nový stadion Hradci, kde je jeho domov

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.