Mladší z Krejčích ukázal neuvěřitelný přístup. Na Letné by chtěli, aby všichni v týmu byli takoví...

Mladší z Krejčích ukázal neuvěřitelný přístup. Na Letné by chtěli, aby všichni v týmu byli takoví...

Pakliže by Sparta "mávla", nebo potřebovala rychlou finanční injekci, v Premier League už nemuseli být tři čeští krajánci, ale hned čtyři...

Vážného zájmu z ostrovů se totiž dočkal dvaadvacetiletý exbrněnský univerzál Ladislav Krejčí mladší, jenž nedávno začal ve slavném "S" již třetí sezonu...

O Kladiváře, v jehož strukturách aktuálně najdeme tři české reprezentanty a jednu reprezentantku, ovšem nešlo.

"I na Láďu přišla konkrétní nabídka za velice zajímavé peníze. West Ham to ale nebyl, byť měl zájem taky," informoval na stránkách isport.blesk.cz generální ředitel současného lídra prvoligového peletonu František Čupr.

Letenský funkcionář ovšem nápadníka neprozradil. Podělil se však o to, že vítěz domácího poháru z roku 2020, jenž kvůli zranění naposledy nastoupil za Spartu ještě v červenci, ukázal velkou loajalitu.

"Nabídka přišla z jiného klubu Premier League. Nechtěl bych ho jmenovat. Zajímavé na tom je, že Láďa Krejčí sám řekl, že v tuhle chvíli odcházet nechce. Že má ve Spartě rozdělanou práci, kterou chce dokončit. To je pro mě neuvěřitelný přístup hráče. Hrozně si ho za to vážím a chtěl bych, aby všichni v našem týmu byli takoví," uzavřel na webu isport.blesk.cz Čupr.

Čuprova predikce? Ve finále to skončí tak, že se o titul porveme se Slavií. A opravdu věřím, že si ho vezmeme zpět

Zdroj: isport.blesk.cz