Ronaldo udělal z duelu proti Newcastlu svoji show. Král proseděl zápas na lavičce

Ronaldo udělal z duelu proti Newcastlu svoji show. Král proseděl zápas na lavičce

Cristiano Ronaldo se v premiérovém zápase po svém návratu na Old Trafford trefil dvakrát v duelu s Newcastlem United a ukázal, že bude rozhodně i nadále platným hráčem.

Tento zápas sledovalo mnoho lidí jen kvůli němu. A... Cristiano Ronaldo své fanoušky potěšil a škarohlídům zavřel ústa. Po svém návratu do dresu "Red Devils" zařídil hvězdný Portugalec první dvě branky Manchesteru a výrazně tak přispěl k zisku tří bodů svého staronového chlebodárce.

Ronaldův start v základní sestavě Manchesteru byl podrobně sledován snad po celém světě a sám kapitán portugalské reprezentace ukázal, že bude platným členem Manchesteru, který na prodeji dresů s Ronaldovým jménem vydělal již přes pět miliard korun. Ronaldo se často dostával k míči a v závěru první půle v nastaveném čase vstřelil první branku svého týmu když dorazil balón do odkryté brány po vyraženém balónu brankářem Nwecastlu.I když se Newcastlu podařilo zásluhou Javiera Manqu vyrovnat, druhou a vítěznou branku po vysunutí Luka Shawa opět vstřelil pan hvěza Ronaldo. Manchestr poté přidal ještě dvě další branky, o které se postaral Bruno Fernandes a Jesse Lindgard. To ale bylo vše v Ronaldově stínu.

V utkání zajímavém z českého pohledu, a to mezi Southamptonem a West Hamem skončilo bezbrankovou remízou a dělbou bodů. Za West Ham, který by se v případě vítězství posunul na první příčku nastoupili do utkání "pouze" dva Češi Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem. Alex Král si tak bude muset na svůj debut v Premier League ještě počkat.

Ani třetí gól Schicka v sezóně na body proti Dortmundu nestačil. Wolfsburg vede Bundesligu

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.