Je to tu pořád stejné. Předvedli jsme toho hrozně málo, láteřil Sáček po výbuchu Sparty v Plzni

Je to tu pořád stejné. Předvedli jsme toho hrozně málo, láteřil Sáček po výbuchu Sparty v Plzni

Hodně rozzlobený byl po prohře Sparty 2:3 v Plzni záložník hostů Michal Sáček. Dobře totiž věděl, že tato porážka může být velmi nebezpečnou ztrátou v boji o titul, zvlášť pokud Slavia dnes zvládne svůj duel se Slováckem. V takovém případě by totiž náskok sešívaných na Letenské činil už pět bodů, což by bylo nepříjemné manko. 

„Je to tu pořád stejné. Nevyhráli jsme tady deset let. Nevím, čím to je,“ reagoval v rozhovoru pro Deník Sport sparťan Michal Sáček, který ve Štruncových sadech nastoupil výjimečně na podhrotu. Ani z této pozice svůj tým ale nespasil. Pražané v Plzni zaslouženě padli 2:3.

„V prvním poločase jsme toho předvedli strašně málo. Soupeř dal dva góly a byl v euforii. Měl nás nakopnout gól do šatny, bohužel se to povedlo asi jen na pět minut. Pak jsme inkasovali. Pořád jsme sice měli čas s tím něco udělat, ale zvládli jsme už jen zkorigovat.“ prohlásil Sáček.

Přitom to měla být právě Sparta, kdo měl mít i díky lepšímu psychickému rozpoložení v utkání navrch. "Věděli jsme, že na tom Plzeň není psychicky úplně dobře. My naopak byli nahoře, chtěli jsme to zvládnout. Něco jsme tam měli, šance, brejky. Ovšem pokud chceme pomýšlet na titul, je tohle strašně málo," uvědomoval si univerzál ve středové řadě Sparty.

"Sezona ale bude ještě dlouhá, čeká nás spoustu zápasů. Musíme na tuhle porážku zapomenout a dál pracovat, jiná cesta není,“ odmítl Sáček házet flintu do žita.

ZDROJ: Deník Sport