Že Karviná přijede s pěti hráči vzadu mě překvapilo, první půle nebyla dobrá, uvědomoval si Rada

Že Karviná přijede s pěti hráči vzadu mě překvapilo, první půle nebyla dobrá, uvědomoval si Rada
OBSAHUJE OHLASY

Jablonec v lize konečně zabral a doma přehrál Karvinou 1:0. Trenér Rada měl důvody ke spokojenosti, trápí ho však zranění Doležala.

Je to pro nás důležité vítězství, v situaci, v jaké jsme byli. Byl jsem překvapený, že Karviná přijela s pěti vzadu a silným středem, nechali podobné rozestavení jako v zápase se Slavií,“ začal hodnotit trenér Rada utkání pro klubový web fkjablonec.cz.

V prvním poločase jsme tam něco vyřešili blbě. Hosté měli břevno, my jsme tam byli nedůrazní. Zachránila nám tak i ofsajdová past. Dostali jsme se do vedení v nastavení první půle, což se nám stalo prvně. Gól do šatny nás uklidnil. Chtěli jsme být po změně stran ještě více aktivní. Pak se hrálo na soupeřově půlce, šance jsme měli, ale nic jsme nedotáhli do konce. Malinský, Zelený, Vaníček, mohlo být 2:0 a nás by to více uklidnilo. S první půlí nejsem tam spokojen, s druhou ano,“ pokračoval jablonecký kouč.

Starosti mu dělají zranění útočníka Doležala. Martin tam byl bolestivě nakopnutý, půjde zítra na vyšetření. Věřím tomu, že bude do čtvrtka v pořádku,“ konstatoval.

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.