Věděli jsme, že porážka někdy přijde. Nejsme tým, který by měl celou sezonu všechny válcovat, říká šéf Dukly

Věděli jsme, že porážka někdy přijde. Nejsme tým, který by měl celou sezonu všechny válcovat, říká šéf Dukly
OBSAHUJE OHLASY

Tak už došlo i na Duklu a lídr druhé nejvyšší soutěže poprvé prohrál v rámci sedmého kola na půdě Líšně, o což se v Brně postarali střelci Silný, Ševčík a Kučera.

Byť měli Pázler, Faleye, Fábry, Šebrle a spol. lepší procentuální držení míče (51 ku 49), bylo jim to k ničemu a premiérová porážka sezony byla vysoká...

Co na ni říkal hlavní kouč dejvické značky Bohuslav Pilný? "Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. My jsme do zápasu nevstoupili dobře, měli jsme problém prakticky s každou standardkou domácích, což vyvrcholilo gólem na 1:0. Vypracovali jsme si pak možnosti na srovnání, ale byli jsme jaloví," posteskl si na stránkách fkdukla.cz osmačtyřicetiletý stratég.

"Druhou půli jsme chtěli utkání zdramatizovat, ale třetí gól v naší síti rozhodl. Věděli jsme, že porážka někdy přijde. Nejsme mužstvo, které by mělo celou sezonu všechny válcovat. Soupeř byl agresivnější, důraznější a víc si šel za vítězstvím. Hvizdem rozhodčího pro nás každopádně zápas skončil a už teď myslíme na ten další proti Příbrami," připomněl nejbližší program bývalý trenér Hradce či Žižkova, jehož tým má stejně bodů jako druhá Zbrojovka a o bod více než třetí rezerva Sparty.

V nejbližších deseti dnech narazí klub z Julisky jak na zmiňovanou Příbram, jež v posledním kole FNL u Litavky nestačila na Brno, tak na Dynamo České Budějovice, které vyzve na svém stadionu v rámci 3. kola MOL Cupu.

Chytat ve Slavii je úžasný pocit, zářil Mandous a děkoval obráncům: Skákali do střel a moc práce mi nenechali

Zdroj: fkdukla.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.