Švancara oceňuje strategii Koubka: Na Votroky se dobře dívá a jejich fotbal mě určitě neuráží

Švancara oceňuje strategii Koubka: Na Votroky se dobře dívá a jejich fotbal mě určitě neuráží

Čerstvý sedmdesátník Miroslav Koubek, jehož zdobí status nejstaršího trenéra domácího prvoligového peletonu, se dočkal pochvaly od Petra Švancary.

Jeho Hradec Králové si zatím vede ve Fortuna:lize sympaticky. Po sedmi kolech je s devíti získanými body na průběžném osmém místě a navíc figuruje i ve třetím kole domácího poháru, kde ho čeká Sokol Zápy.

Aktuálně také táhnou Vašulín, Dvořák, Vlkanova a spol., kteří v tomto soutěžním ročník zatím nestačili pouze na Slovácko a Spartu, šňůru tří výher v řadě...

"Příjemně mě překvapil Hradec. Leckdo ho mohl podceňovat i vzhledem k tomu, že nemůže využívat domácího prostředí, ale Miroslav Koubek vštěpuje hráčům dobrou strategii, hrajou nahoru, hodně chodí do brejků," chválil východočeskou značku třiačtyřicetiletý glosátor, jehož slova publikoval portál aktualne.cz.

"Viděl jsem jejich třetí nebo čtvrtý zápas, a i když to výsledkově není vždycky úplně ideální, dobře se na ně dívá a jejich fotbal mě určitě neuráží. Mančaftu tedy patří moje pochvala a trenéru Koubkovi gratulace k jeho sedmdesátinám," přidal na aktualne.cz bývalý forvard Žižkova, Interu Bratislava, Příbrami, Brna či Slavie, kde mu však příliš pšenka nekvetla.

Jistě si tedy nenechá utéci ani bitvu o krále východních Čech - už 17. září se totiž Hradci postaví loňský nováček z Pardubic, kterému zatím náleží třináctá pozice.

Čerstvý vzkaz na Letnou: Jestli chce mít Sparta velké cíle, musí řešit výkon managementu...

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.