Neuposlechnutí Mourinha může znamenat lavičku a pak prodej. Ne však v případě Manciniho...

Neuposlechnutí Mourinha může znamenat lavičku a pak prodej. Ne však v případě Manciniho...

Současný AS Řím je rozjetý, o čemž svědčí sedm výher v řadě, aktuální vedení v Serii A bez ztráty bodu a také úspěšný vstup do Evropské konferenční ligy, jíž zahájil soubor Josého Mourinha jednoznačným přejetím CSKA Sofia (5:1).

Ve věčném městě skórovali dvougólový Pellegrini, El Shaarawy, Abraham a Mancini, s jehož přesným zásahem z 82. minuty se současně zrodila na Olympijském stadionu v italské metropoli také úsměvná historka...

Pětadvacetiletý zadák s minulostí v Perugii i Atalantě Bergamo, jenž už patří do základní sestavy římských Vlků třetí ročník v řadě, si totiž dovolil neuposlechnout svého nadřízeného Josého Mourinha. Co se stalo?

Defenzivní specialista Gianluca Mancini totiž rozvlnil síť CSKA po rohovém kopu, na něhož mu přitom portugalský "Special One" původně zatrhl jít.

"Cítil jsem, že budu skórovat," usmíval se od ucha k uchu reprezentant Itálie, který se samozřejmě běžel radovat k lavičce AS, na které ho přivítal spokojený kouč.

Ten se na něj samozřejmě hněvat nemohl. "Když se vás hráč zeptá, jestli může jít na roh, vy mu řeknete, že ne, ale on stejně jde a dá gól, tak se můžete prostě jenom smát," vysvětlil své dobré naladění bývalý manažer Chelsea, Manchesteru United, Interu i Realu Madrid.

V neděli hraje lídr italské ligy na půdě Verony, která ho přivítá jako devatenáctý celek tabulky, jenž ještě naopak vůbec nebodoval. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Gianluca Mancini (@gianlumancio_23)

Zdroj: eurofotbal.cz