Nesmíme dostávat tři góly, to budeme bodovat jen těžko, smutnil po druhé prohře v řadě kouč Dukly

Nesmíme dostávat tři góly, to budeme bodovat jen těžko, smutnil po druhé prohře v řadě kouč Dukly
OBSAHUJE VIDEO

Mírně vykolejená Dukla po dvou prohrách v řadě opustila první příčku druhé nejvyšší soutěže a momentálně je až třetí, s tím, že ji přeskočila jak rezerva Sparty, tak exligová Zbrojovka Brno.

Po Líšni totiž dejvický soubor nezvládl ani domácí střet s Příbramí a to i přesto, že na střely na bránu zvítězila 10:9 a na Julisce měla i lepší procentuální držení míče (53:47).

Protože však díky Buchvaldkovi s Baracem skórovala pouze dvakrát, před třígólovým středočeským protivníkem se nakonec musela sklonit, o čemž rozhodl minutu před koncem střídající forvard René Dedič, jenž v minulosti operoval v Třinci či Opavě.

Dukla inkasovala dvakrát za sebou tři branky a v nadcházejícím městském derby proti Žižkovu bude muset defenzivu zpevnit. Bez ohledu na to, že je Viktoria momentálně z formy a v tabulce FNL figuruje až na čtrnácté pozici...

"Do zápasu jsme nevstoupili dobře a brzy jsme museli dohánět dvoubrankové manko. Poté jsme se dostali do hry a nakonec sahali po třech bodech, ale nakonec nám i ten jeden protekl mezi prsty. Jsme zklamaní," přiznal Bohuslav Pilný na stránkách fkdukla.cz.

"Na druhou stranu jsme se nechtěli spokojit s remízou, byli jsme aktivní a věřili jsme, že můžeme utkání otočit. Za to nemám klukům co vytknout. Jen nesmíme dostávat tři góly, to bodovat budeme jen těžko," přiznal šéf Faleyeho, Pázlera, Fábryho a spol., jenž dříve pracoval v Hradci, Sokolově či právě na Žižkově.

Zdroj: fkdukla.cz, fkpribram.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.