Něco se v Boleslavi nedaří, něco tam není v pořádku, poukazuje Fukal na to, jak tamní tým neumí být konstantní

Něco se v Boleslavi nedaří, něco tam není v pořádku, poukazuje Fukal na to, jak tamní tým neumí být konstantní

Zatímco v Hradci Králové je to po příchodu trenéra Miroslava Koubka a s vynikající mládeží nastaveno dobře, v Mladé Boleslavi to až taková hitparáda není a důkazem je osm získaných bodů z osmi zápasů, což dává ve finále průběžné jedenácté místo.

Soubor Karla Jarolíma už nezvítězil třikrát v řadě a to se spoléhá na známé tváře jako Suchý, Zahustel, Skalák, Matějovský, Ewerton, Karafiát, Hlavatý nebo Škoda...

Boleslavskou prohru v Liberci, který byl do té doby bez tříbodového zisku, odborník Milan Fukal nečekal. "Hrozně bych si přál, znovu pro celou ligu, aby Boleslav byla tam, kde je Slavia, Sparta, Plzeň, Jablonec. Podmínky na to má, od trenéra po posledního hráče. Ale udivuje mě, jak neumí být konstantní. Už po pár zápasech, velice brzy, se začíná pochybovat o jejích kvalitách. Z mého pohledu není něco v pořádku," přednesl na stránkách aktualne.cz bývalý reprezentační zadák Česka.

"Vím, že Liberec byl pod obrovským tlakem, ještě nevyhrál, měnil trenéra. Jedeš na jeho půdu, vedeš jedna nula, musíš proto domácí v jejich zmaru nechat vykoupat. Ať vyhrají další zápas, ne proti tobě. Přijde ale vyrovnání z penalty, ale neudržíš ani remízu, dostaneš další gól. Prohraješ a jsi za blbce. Tohle není pořádku, něco se v Boleslavi nedaří," doplnil na aktualne.cz šestačtyřicetiletý internacionál.

Zvedání boleslavského sebevědomí může proběhnout již v úterý 21. září na půdě druholigové Opavy.

Není tu špatného hráče, chválil kabinu Krmenčík a přiznal, že mu čekání na gól trochu svazovalo nohy...

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.