Kadeřábek nastoupil poprvé v sezóně v základní sestavě a výkon ho hned vynesl do jedenáctky kola

Kadeřábek nastoupil poprvé v sezóně v základní sestavě a výkon ho hned vynesl do jedenáctky kola

Po boku bundesligových hvězd jako je Nor Erling Haaland nebo Leroy Sane se objevil český obránce Hoffenheimu Pavel Kadeřábek. Ten svým precizním výkonem pomohl svému celku k zisku bodu za bezbrankovou remízu na hřišti Biefeldu.

Reprezentační obránce přitom nastoupil za Hoffenheim nastoupil  po zranění poprvé v sezoně v základní sestavě. Ve čtvrtém kole v zápase s Mohučí Kadeřábek střídal ve druhém poločase. Hoffenheim ale ani počtvrté v řadě nevyhrál a je v Bundeslize momentálně na desátém místě s pěti body.

Právě kvůli problémům se zraněními se domluvil Kadeřábek již s předstihem s koučem reprezentace Jaroslavem Šilhavým, že vynechá podzimní reprezentační srazy, aby se mohl během nich řádně doléčit.

Český zástupce byl servrem BUndesliga.com do sestavy kola nominován podruhé v řadě. Za čtvrté kolo skončil v sestavě kola díky dvěma asistencím na góly v zápase s Bochumí  středopolař Herthy Berlín Vladimír Darida. 

 

Celá sestava 4. kola podle serveru Bundesliga.com:

Horn (Cologne) - Kadeřábek (Hoffenheim), Mbabu (Wolfsburg), Gvardiol (Lipsko), Guerreiro (Borussia Dortmund) - Wirtz (Bayer Leverkusen), Kimmich (Bayern Mnichov), Szoboszlai (Lipsko) - Gnabry (Bayern Mnichov), Haaland (Borussia Dortmund), Sane (Bayern Mnichov).

Zdroj: Bundesliga.com

Hejda? Prý jeden z nejkvalitnějších stoperů u nás, jichž není moc. A poklonu si zaslouží i poctivák Řezník...

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.