Rád bych si na Julisce zahrál znovu první ligu, hlásí Souček, jenž je dlouhodobě v hledáčku vícero českých klubů

Rád bych si na Julisce zahrál znovu první ligu, hlásí Souček, jenž je dlouhodobě v hledáčku vícero českých klubů

Dukla, jíž čeká za pár dní derby na půdě Viktorie Žižkov, prodloužila předposlední zářijové úterý kontrakt se svým důležitým středopolařem Danielem Součkem.

Žádaný třiadvacetiletý mladík, jenž v minulosti oblékal trikot Táborska, se značce z Julisky zavázal do 30. června 2023.

"Dan se zařadil mezi stálice Dukly a přestože je dlouhodobě v hledáčku vícero českých klubů, rozhodl se pro prodloužení kontraktu na Julisce. Přes nadále nízký věk si již stačil zapsat bezmála stovku startů v obou nejvyšších českých soutěžích, Dukla na něj chce spoléhat při návratu klubu do Fortuna:ligy," pronesl jeho agent Viktor Kolář, jehož slova vyšla na fkdukla.cz.

S pokračováním dejvické mise u krajního obránce či záložníka s dobrou kopací technikou je samozřejmě spokojeno také vedení Dukly. "S Danem i jeho zastupující agenturou jsme se nějakou dobu bavili o jeho další budoucnosti, ve hře byl i jeho letní přestup. Situace se vyvinula tak, že jsme se dohodli, že se Dan bude i díky svým zkušenostem podílet na budování našeho týmu v sezóně 21/22. Uvidíme, čeho se nám v probíhající sezóně podaří dosáhnout a od toho se bude odvíjet i Danova další budoucnost. Danovy předpoklady a šikovnost nejde přehlédnout a v klubu všichni věříme, že se Dan brzy dostane do mnohem lepší formy a pohody, než kterou měl letos na jaře a jeho důležitost pro klub a tým ještě poroste," doplnil na fkdukla.cz sportovní ředitel Jan Staněk.

A co dojmy samotného borce, jenž v této sezoně FNL 2021/2022 zatím vynechal pouze dva zápasy? "Jsem šťastný, že ve mě Dukla vložila důvěru. Rád bych si na Julisce zahrál znovu první ligu," uzavřel jmenovec známých záložníků West Hamu a Sparty.

Vízek: Dočkala by novináři měli chvíli nechat volně dýchat. Na Slavii se kluci do základu tahají, jak králíci z klobouku!

Zdroj: fkdukla.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.