Plzeňský Beauguel: Dostáváme góly z minima šancí. Během pauzy to musíme napravit

Plzeňský Beauguel: Dostáváme góly z minima šancí. Během pauzy to musíme napravit
OBSAHUJE OHLASY

Plzeňská Viktoria zvládla další ligové utkání svým tradičním výsledkem 2:1. Tentokrát tímto výsledkem přehrála Zlín a zase se vrátila do čela fotbalové ligy. O obě branky Plzně se postaral francouzský kanonýr Jean-David Beauguel, který zápas, společně s Dominikem Janoškem, zhodnotil.

 

„Poslední zápasy nehrajeme úplně tak, jak bychom měli. Jsme samozřejmě šťastní za výhru, ale nepůjde to takhle celou sezonu,“ varuje Beauguel s tím, že Západočeši dostávají laciné góly. „Soupeři nám často z minima šancí dávají gól a my pak přestaneme hrát, jakobychom se báli. O tom si musíme během reprezentační pauzy promluvit, probrat to a napravit. Musíme hrát lépe, kvalitu na to určitě máme,“ dodal pro klubový web po utkání se Zlínem francouzský útočník.

Právě Beauguel se postaral o obě branky Plzně. Vítězný gól vstřelil v 84. minutě po centru Dominika Janoška. „Viděl jsem, že je Jany ve hře a vím, že má kvalitní centry. Zlín více a více bránil, tak jsme je tlačili a věděli jsme, že budeme mít nějakou šanci. Počkal jsem si na to, cítil jsem, že přijde míč, běžel a vystřelil,“ popsal daný moment plzeňský hroťák.

„Periferně jsem viděl, že tam byl Bogy i Choras, tak jsem doufal, že jeden z nich dá hlavou gól. Povedlo se,“ těšilo po zápase i nahrávače Dominika Janoška. Právě pro něj byl zápas trochu speciální, protože ve Zlíně loni na jaře hostoval. „Se všemi jsem si vytvořil skvělý vztah, takže jsme se pozdravili. Zlín dnes u nás odvedl v obranné fázi skvělý výkon, byl na nás dobře připravený. Ale zaplaťpánbůh, že jsme to ubojovali, tři body jsou hlavní,“ řekl záložník s číslem 39 na dresu.

Zdroj: fcviktoria.cz