Pešek i Haraslín potvrzují naší správnou volbu. Když budou dávat ještě víc gólů, bude to úplně fantastické, míní Vrba

Pešek i Haraslín potvrzují naší správnou volbu. Když budou dávat ještě víc gólů, bude to úplně fantastické, míní Vrba

Slovenský rychlík s minulostí v Parmě, Lechii Gdaňsk i Sassuolu Lukáš Haraslín si proti Slavii (1:0) připsal sedmý soutěžní start za Spartu a podle mnohých odehrál velký zápas nejen tím, že byl jediným skórujícím hráčem na place.

Ukázal, že má na to být jedním z klíčových borců aktuálně druhého týmu tabulky, který je s pětadvaceti nastřílenými brankami nejofenzivnějším celkem celé soutěže?

"My jsme v přestupním termínu hledali hráče, kteří nám hlavně z křídel pomohou rychlostně a ve věcech, které chceme hrát. Myslím si, že Jakub Pešek i Lukáš Haraslín potvrzují naší správnou volbu. Když budou dávat ještě víc gólů, tak to bude úplně fantastické," rozpovídal se o letních posilách Pavel Vrba.

"Výběr byl správný a myslím si, že tudy vede cesta, jak uspět nejen v české lize, ale pak i v zahraničních soutěžích. Mám zkušenost, že pokud máte tyhle hráče, potom můžete uspět. Dneska jsou mužstva v Evropě a top mančafty hodně dobře organizované a bez rychlosti je to hodně složité," podotkl na klubovém webu sedmapadesátiletý odborník z Generali Česká pojišťovna arény, jehož tým vyhrál čtyřikrát v řadě a pátý korálek se pokusí navléknout po repre pauze proti Pardubicím.

Pravděpodobně i s Haraslínem mezi jedenácti vyvolenými...

Limberský: Kdybych mohl mávnout kouzelným proutkem a vrátit se zpátky do Plzně, neudělal bych to

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.