Momentálně tápající Viktoria Žižkov se po šesti letech loučí se svým sportovním ředitelem...

Momentálně tápající Viktoria Žižkov se po šesti letech loučí se svým sportovním ředitelem...

Druholigová Viktoria Žižkov si bude muset po šesti letech najít nového sportovního ředitele. V dotyčné funkci totiž skončil Michal Dyml.

Ten zažil s nynějším týmem dobré i zlé časy. Když v úterý celému mužstvu poděkoval za spolupráci a loučil se s kabinou, vysloužil si hromadný potlesk.

Dyml začal ve Viktorii ředitelovat v roce 2015 a to poté, co tradiční pražský klub neobdržel profesionální licenci a postihl ho administrativní pád až do ČFL.

Ve třetí lize dokázal poskládat kádr, který se hned ve své první sezoně dokázal vrátit zpět do Fortuna:národní ligy a poté byl podepsán pod přestupovou politikou i v následujících pěti ročnících.

Ten šestý však už nedokončí. "Dyml končí po vzájemné dohodě z osobních důvodů ve funkci sportovního ředitele Viktorky, přednost teď dostane na čas rodina. Michalovi přejeme hodně štěstí a věříme, že se na fotbale opět brzy uvidíme," zaznělo na stránkách fkvz.cz.

Po těsné prohře v Třinci má nyní před sebou čtrnáctý Žižkov domácí zápas s poslední Chrudimí, kterou vyzve v neděli 17.října.

Ščasný: Vrba patří na lavičku Sparty, po dlouhé době je to trenér podle mého gusta. Dnes je klub výborně zajištěný

Zdroj: fkvz.cz