Fandím Šilhavému, mám ho moc rád, přiznal Knoflíček. Do srovnání Bicana se Schickem by se nepouštěl

Fandím Šilhavému, mám ho moc rád, přiznal Knoflíček. Do srovnání Bicana se Schickem by se nepouštěl

Ivo Knoflíček (59) nastoupil během své reprezentační éry během Walesu dvakrát (v dubnu a listopadu 1987) a pokaždé se mu podařilo skórovat. V úspěch věří i v pátečním kvalifikačním měření sil ve vršovickém Edenu...

Do srovnání, zda je soudobý Wales silnější, než výběr z jeho doby, se však někdejší forvard Slavie, Benešova, Chebu či Dukly Příbram pouštět nechtěl.

"To je těžké hodnotit, to je jako srovnávat Bicana se Schickem. Ale Wales je vždycky obtížný soupeř. Snad všichni hráči působí v anglických klubech. Ale dá se porazit. Zvláště když nemá hrát Bale. Věřím, že naši vyhrají. Fandím moc Jardovi Šilhavému, mám ho rád," přiznal na stránkách aktualne.cz bývalý prvotřídní útočník s pestrou klubovou minulostí.

Svým následovníkem v dnešním áčku na čele se Schickem, Hložkem a spol. jednoznačně přeje, aby se probojovali na příští světový šampionát do Kataru.

"Jednoznačně. Já tu atmosféru zažil v roce 1990 v Itálii, v zemi fotbalu. Nesmazatelný zážitek. Já v té době měl už své věci vyřešené, hrál jsem za německé FC St. Pauli společně s Jánem Kocianem. Spolu s Frantou Strakou jsme byli hráči z německé bundesligy. A ve čtvrtfinále jsme přes Německo, budoucího mistra světa, málem přešli. Kluci ať postoupí, moc jim to přeju," zakončil na aktualne.cz bývalý ofenzivní fotbalista Bochumi a St. Pauli, jenž na mezinárodní úrovni reprezentoval osmatřicetkrát a naposledy oblékl nejcennější trikot v roce 1992.

Česko s Walesem a Běloruskem, Německo - Rumunsko, Rusko - Slovensko, Belgie - Francie!

Zdroj: aktualne.cz