Upřímný šéf Barcelony: Doufal jsem, že Messi sám navrhne, že tu bude hrát i zadarmo

Upřímný šéf Barcelony: Doufal jsem, že Messi sám navrhne, že tu bude hrát i zadarmo

Lionel Messi a Barcelona. Slavné spojenectví, které bylo letos v létě ve velkých emocích přetrženo. Mzda argentinského virtuosa by se totiž nevešla do platového stropu, takže se legendární fotbalista musel klubu svého srdce vzdát a přesídlil do PSG. Šéf katalánského celku Joan Laporta nyní v rozhovoru pro španělský rozhlas nepokrytě přiznal, že očekával, že sám Messi nakonec navrhne, že zůstane a bude hrát i zadarmo!

 Nic takového se však samozřejmě nestalo. Messi sice nabídl, že půjde s gáží o půlku dolů, ani to ale nestačilo. A tak výsledkem byl jeho přesun do PSG, což mnoho fanoušků oplakalo. 

„Mám ho moc rád na to, abych se na něho zlobil. V tu dobu přišlo na obou stranách zklamání," uvedl Laporta v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RAC1.

„Byl na něj tlak i kvůli nabídce, kterou dostal od PSG. Věděli jsme, že je velká a že my bychom mu ztrátu mohli kompenzovat až ve chvíli, kdy se finančne zvedneme. Přiznám se, že jsem doufal, že nakonec navrhne tu zůstat a hrát zdarma! Ale nevyšlo to," dodal Laporta.

Zdroj: RAC1