Těžká životní rána pro slavistického brankáře. Z reprezentace se zdrcený vrátil za svou partnerkou

Těžká životní rána pro slavistického brankáře. Z reprezentace se zdrcený vrátil za svou partnerkou

Velmi těžké chvíle prožívá devětadvacetiletý brankář Aleš Mandous. Z reprezentačního srazu českého národního výběru se z osobních důvodů musel vrátit za svou partnerkou. Na vině je smutek, neboť jeho partnerka Tereza potratila potomka, na kterého se od srpna oba tak těšili.

V pražské Slavii, kam přišel v létě z Olomouce, se mu podařilo dostat do základní sestavy na úkor zraněného Koláře, ale poslední soutěžní zápasy týmu z Vršovic nevyšly podle představ. I tak mohl Mandous hodnotit své působení v Edenu pozitivně, neboť si za své výkony vysloužil pozvánku do reprezentace.

Ve výběru kouče Jaroslava Šilhavého byl dvojkou a kryl záda Tomáši Vaclíkovi. Před pondělním kvalifikačním duelem proti Bělorusku však musel nečekaně tým opustit a vrátit se za partnerkou.

„Potkalo nás to, co žárný rodič nechce zažít. Prosím, respektujte naše soukromí v tuhle bolestivou chvíli,“ uvedl Mandous na sociálních sítích. Těžká životní rána přišla nečekaně a zasáhla celou jeho rodinu. Reprezentace z toho důvodu do Kazaně povolala Filipa Nguyena ze Slovácka.

Zdroj: sport.cz