Nepřesvědčivá Barcelona bude mít více útočných možností, Agüero i Dembélé jsou zpět v pracovním procesu

Nepřesvědčivá Barcelona bude mít více útočných možností, Agüero i Dembélé jsou zpět v pracovním procesu

V Barceloně se po pár měsících absence zapojili do tréninkového dění útočníci Ousmane Dembélé (24) a Sergio Agüero (33), jenž dorazil na Camp Nou v létě po vypršení kontraktu v Manchesteru City.

Ostatní ofenzivní hráči Fati, Braithaite, Depay, Demir a De Jong se tak dočkají jasného zvýšení konkurence a jejich poskytnutá minutáž už nemusí být taková, jako dosud.

O možném startu známých forvardů již v nadcházejícím kole LaLigy proti Valencii ale bude rozhodovat kontrolní lékařské vyšetření v závěru pracovního týdne.

Zatímco Francouz trénoval na hrací ploše poprvé od červnové operace pravého kolena, které si poranil na Euru proti Maďarsku, zkušenější Argentinec s dlouhou minulostí na Etihad Stadium laboroval od srpna s pravým lýtkem.

Katalánský soubor trenéra Ronalda Koemana už je potřebuje jako sůl. Do sezony totiž příliš dobře nevstoupil a aktuální devátá příčka v tabulce je až nehodná Barcelony, jež vyhrála pouze jeden z posledních pěti zápasů.

V Lize Mistrů pak šestadvacetinásobný šampion Španělska jasně prohrál oba duely s Bayernem i Benfikou Lisabon a pakliže nebude chtít opustit evropské pohárové boje předčasně, příští týden bude muset proti Dynamu Kyjev zabrat.)

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.