Gabriel o žižkovské misi: Pan Oulehla je typ trenéra, který by se pro hráče rozkrájel, pod takovými rád hraju

Gabriel o žižkovské misi: Pan Oulehla je typ trenéra, který by se pro hráče rozkrájel, pod takovými rád hraju

Český reprezentant do dvaceti let Šimon Gabriel, jenž byl nedávno u debaklu s Albionem (0:5), je sice pořád mladý, nicméně toho už na klubové úrovni zažil poměrně dost...

Po svém odchodu z mládežnických struktur Sparty se přesunul do Viktorie Plzeň, která ho postupně poslal na hostování do Mladé Boleslavi či Teplic...

"Táta říká, že nejdůležitější je klubová kariéra, tak to vnímám i já," přiznal v interview pro idnes.cz současný zadák druholigové Viktorie Žižkov, které vstup do FNL příliš nevyšel.

Sám potomek Petra Gabriela, jehož dvojče Adam Gabriel operuje v rezervě letenského "S", už však odehrál osm duelů a patří k základním defenzivním kamenům osmatřicetiletého trenéra Davida Oulehly, jenž vládne žižkovskému fotbalu od letošního ledna, když se do něj přesunul z Varnsdorfu.

Co od působení na druholigové mapě čeká? "Že se posunu dál. Trenér Oulehla je typ trenéra, který by se pro hráče rozkrájel, pod takovými rád hraju. Jsem rád, že mi zatím věří, a doufám, že mu to splatím výkony," přidal na idnes.cz perspektivní zadák.

V dohledné době by se rád trvale prosadil v mateřské Viktorii, za jejíž první tým si v soutěžních bojích dosud nekopl. "Přesně, to je moje největší ambice. Doufám, že dostanu další šanci a dokážu lidem v Plzni, že se na mě v budoucnu budou moct spolehnout," uzavřel idnes.cz citovaný nositel známého fotbalového jména.

Nech lidi mluvit a jdi svojí cestou. Ty sám nejlíp víš, kde jsi a kde bys měl být, vzkazuje Csaplár Součkovi

Zdroj: idnes.cz