Finančně povzbuzený Newcastle by rád přivítal v St. James Parku tuto bundesligovou dvojici...

Finančně povzbuzený Newcastle by rád přivítal v St. James Parku tuto bundesligovou dvojici...

Šéfové Newcastlu United mají podle německého listu Bild na svém aktuálním nákupním seznamu dvě zajímavé tváře z bundesligy v ideálním fotbalovém věku.

Noví majitelé klubu pečlivě střádají plány pro lednové přestupové okno a mezi zvažovanými borci figurují i obránce Bayernu Mnichov a útočící záložník Eintrachtu Frankfurt.

Konkrétně jde o Niklase Süleho, jenž si udělal jméno v Hoffenheimu a za poslední čtyři sezony si připsal stejný počet německých titulů a Filipa Kostiče, jehož poslední přestupová částka činila 6 milionů eur a v současnosti by určitě byla o něco vyšší.

První jmenovaný šestadvacetiletý zadák má v bavorské Allianz Areně kontrakt už jen do června příštího roku a podle zákulisních zdrojů touží po přesunu na ostrovy dobré dva roky.

Osmadvacetiletý srbský reprezentant Kostič už v minulosti na radaru černobílých Strak byl a v létě byl mimo jiné velmi blízko přestupu do Lazia Řím.

Nakonec však bývalý hráč Groningenu, Hamburku i Stuttgartu setrval ve Frankfurtu a kdo ví, jestli se mu vyčkávání nakonec přeci jen nevyplatí...

Podcast: Newcastle je nejbohatší tým světa. Jaké přivede posily a kdy vyhraje ligu?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.