Nedvěd si rýpl do konkurence: Někteří si možná nevšimli, že jsou tu kluby, které deset let nic nevyhrály

Nedvěd si rýpl do konkurence: Někteří si možná nevšimli, že jsou tu kluby, které deset let nic nevyhrály

Slovutná Stará dáma z Juventus Stadium už nezažila dobrý ročník pod trenérem Andreou Pirlem a neodstartovala ideálně ani pod jeho nástupcem Massimilianem Allegrim. I proto v tuto chvíli ztrácí ze sedmé pozice Serie A na vedoucí Neapol propastných deset bodů. 

Viceprezident Juve Pavel Nedvěd, jenž se domnívá, že finanční fair play u konkurence absolutně nefunguje a byl by rád, kdyby si toho UEFA všimla, kritiku za slabší start do ročníku 2021/2022 bere, ovšem po právě probíhající sérii pěti výher v řadě věří, že se do boje o Scudetto brzy vrátí i turínský kolos...

"Byli jsme kritizováni, ale někteří si možná nevšimli, že jsou tu kluby, které deset let nic nevyhrály,“ citoval iSport.cz slova bývalého kapitána české reprezentace, jehož tým se musí obejít bez Cristiana Ronalda, jenž už září v Manchesteru United...

"Máme v kádru mladší hráče. Vždy se díváme dopředu. Investovali jsme do budoucnosti, ta patří Juventusu,“ zavěštil si "Grande Paolo", jehož slova zveřejnil Deník Sport.

Památnou turínskou jízdu v podobě devíti titulů v řadě před pár měsíci přerušil Inter Milán. Juventus, který uplynulou sezonu finišoval až na bramborové pozici, se bude chtít vrátit na své pozice co nejdříve.

"Jsme na tlak zvyklí, vždy na nás je. Každý, kdo hraje za Juventus nebo pro něj pracuje, si toho musí být vědom," pokračoval na isport.blesk.cz bývalý záložník Sparty či Lazia Řím, jenž se přiznal, že na Juventus Stadium kvůli pověrčivosti vždy chodí výhradně po schodech a výtah nechává jiným.

Nejdražší veteráni planety? V nejlepší sedmičce jsou i brankáři z Allianz Areny a Parku princů...

Zdroj: isport.blesk.cz

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.