Mbappé využil dárek v podobě penalty. PSG otočilo utkání s Angers

Desátým kolem odstartovala francouzská Ligue 1. V úvodním utkání tohoto kola přivítal v Parc des Princes vedoucí Paris Saint-Germain zatím velmi dobře hrající Angers. A hosté se v Paříži dostali do vedení. PSG nakonec utkání zvládlo. Vítězství se však francouzskému obru nerodilo lehce.

PSG bez největší hvězdy klubu Lionela Messiho chtělo napravit poslední venkovní porážku 2:0 v Rennes. A i když měli svěřenci trenéra Mauricia Pochettina v prvním poločase místy obrovskou převahu, gól se povedlo vstřelit hostům. V šestatřicáté minutě totiž Angel Fulginiho sklepl Boufalův centr za záda brankáře Donnarummy. PSG sice v úplném závěru první části hry přeci jen srovnal, ale Herrerovi nebyl gól hlavou uznán kvůli ofsajdu. Ve druhé půli domácí fotbalisté ale přidali a v 69. minutě se přeci jen povedlo srovnat po centru Mbappého Pereirovi. Tři minuty pak proměnil dárek v podobě penalty Mbappé, který rozhodl o vítezství pařížského celku.