V Teplicích se po změně trenéra nikomu nebude hrát dobře, predikuje plzeňský Bílek

V Teplicích se po změně trenéra nikomu nebude hrát dobře, predikuje plzeňský Bílek
OBSAHUJE OHLASY

Viktoria si sice odvezla z teplických Stínadel plný počet bodů, díky čemuž si udržela čtyřbodový náskok na druhou Spartu, nicméně herně až tak nepřesvědčila.

"Myslím si, že utkání mohlo mít snadnější průběh, protože jsme měli asi pět vyložených šancí, které jsme neproměnili. Je to cenné vítězství, protože v Teplicích se po změně trenéra nikomu nebude hrát dobře. Pro nás je to další vítězství z venku a toho si vážíme," pronesl na fcviktoria.cz Michal Bílek, jehož tým zatím ztratil v sezoně Fortuna:ligy pouze tři body.

"Teplice prohrávaly a s výsledkem chtěly něco udělat, proto zvýšily úsilí a dorážely nás. Neměli jsme čas na kvalitní držení míče, ale kromě jedné šance, kterou si vytvořily, jsme je do ničeho nepustili. Samozřejmě bychom chtěli hrát tak, abychom byli i s hrou spokojenější, na druhou stranu víme, že nejdůležitější jsou výsledky. Ceníme si toho, že jsme zase vyhráli a získali další tři body, ale víme, že máme na čem pracovat," doplnil bývalý kouč Astany.

Po závěrečném hvizdu si oddychli i jeho svěřenci Aleš Čermák s Radimem Řezníkem. "Byl to hodně těžký zápas, ale vybojovali jsme tři body. V první půli jsme měli šance, které kdybychom dali, tak by to bylo klidnější. Ale Teplice hrály dobře, je znát, že mají nového trenéra," zaznělo z úst odchovance Sparty.

"Nebyl to asi moc koukatelný fotbal, ale jsme rádi, že jsme to zvládli. Tři body jsou pro nás dobré, ale herně to nebylo úplně ono. Nicméně makáme jeden za druhého a jsme dobře konsolidovaní vzadu. Soustředíme se na to, že defenziva je na prvním místě a že když pak proměníme šance, které si vytváříme, tak můžeme vyhrávat," snažil se najít pozitivum krajní bek západočeské značky, který v minulosti prošel také Baníkem či Mladou Boleslaví.

Šňůru šesti výher v řadě bude chtít Plzeň protáhnout i za pár dní proti Jablonci, který si připsal poslední ligovou výhru před pěti týdny proti Karviné.

Kozel si musí ještě máknout. Liberec je podle Trpišovského tým, který patří do první šestky nebo sedmičky...

Zdroj: fcviktoria.cz