Růsek? Jílek na něj má ještě vyšší nároky, ale v tréninku si přidává, šlape na plyn a prý bude lepší a lepší...

Růsek? Jílek na něj má ještě vyšší nároky, ale v tréninku si přidává, šlape na plyn a prý bude lepší a lepší...

Byť si Sigma připsala proti poslední Karviné plný počet bodů, to, že v nedělním domácím utkání na Andrově stadionu vyloženě excelovala, se v žádném případě říci nedá.

Hanáckého favorita limitoval v rozletu i velký počet zkažených přihrávek. "O kvalitě hry rozhodují dvě věci - jaké zvolíte řešení a jak ho pak realizujete. Nám někdy nešla ani jedna věc, nebo jen jedna. Volba dobrá, realizace špatná. Nepřesností jsme měli dost, ale přičítám to právě té důležitosti. Hráči nebyli uvolnění tak, jak bychom chtěli. Z toho důvodu jsme nebyli tak přesní a kvalitní," posteskl si webem idnes.cz citovaný Václav Jílek.

Jednu z branek zaznamenal dvaadvacetiletý forvard Antonín Růsek, jenž Sigmu posílil v létě z druholigového Zbrojovky Brno a k tomuto si v jejím dresu připsal tři přesné zásahy.

Ačkoliv to není málo, odborníci čekali od znojemského rodáka ještě trochu víc. Tím spíš, že na 2 ligové branky potřeboval již 769 minut čistého času. Trenér Olomouce ho v rámci probuzení přesunul z útoku na podhrotovou pozici.

"Asi bych to nerozlišoval. Tonda Růsek má slušný výběr místa a je komplexnější - dokáže si odskočit, zapojit se do kombinace. Všichni víme, že začátek měl pozvolnější, ale i v tréninku přidává, šlape na plyn. Vrátilo se mu to teď v podobě strašně důležitého gólu. Byl ve hře cítit. Osobně mám na něj ještě vyšší nároky, očekávání, ale jsem přesvědčený, že postupem času je bude naplňovat a bude lepší a lepší," zavěštil si na idnes.cz bývalý kouč Sparty.

Naplní konkurent Vaněčka, Zifčáka a spol. slova svého šéfa již za pár dní na hřišti Slovanu Liberec?

V Teplicích se po změně trenéra nikomu nebude hrát dobře, predikuje plzeňský Bílek

Zdroj: idnes.cz