Jsi na ně nějaký hodný, ty vole. Švancara se u Svěceného divil, že Rezek hraje v Teplicích zdarma

Jsi na ně nějaký hodný, ty vole. Švancara se u Svěceného divil, že Rezek hraje v Teplicích zdarma

Jedním z hostů pořadu televize O2 TV Sport a moderátora Petra Svěceného TIKI-TAKA byl devětatřicetiletý záložník Jan Rezek, který už prakticky ukončil fotbalovou kariéru a v Teplicích nyní trénuje mládež. Čím si Rezek vysloužil potlesk brněnského patriota Petra Švancary?

„Profesionální smlouvu nemám. Mám hráčskou smlouvu, abych mohl hrát za béčko, ale profesionální smlouvu nemám,“ uvedl bývalý reprezentant či záložník pražské Sparty nebo plzeňské Viktorie. „Já už to nehraju pro peníze,“ překvapil následně trenér teplické mládeže brněnského patriota Petra Švancaru, který mu okamžitě zatleskal.

„Já jsem se vrátil do Teplic proto, že mě ten klub vychoval a já se snažím mu to nějak vrátit. Pořád mám klubu, co vracet. Ať už je to práce s mládeží, nebo teď tou těžkou situací. Myslím si, že kdyby byli všichni zdraví, tak tahle situace nenastane, že se ještě vrátím. Ale tahle situace je tak kritická, že jsem nemohl říct ne a peníze jsou teď to poslední, na co myslím,“ řekl v TIKI-TAKA účastník EURO 2012.

Rezek si tím vysloužil velký obdiv tradičního hosta TIKI-TAKA Petra Svěceného. „Jsi na ně nějaký hodný, ty vole,“ divil se Švancara po zjištění, že trojnásobný mistr ligy hraje v první lize nyní zdarma.

V Newcastlu vyšetřují údajný rasismus ze zápasu s Tottenhamem. Kamarův právník se k situaci zatím nevyjádřil