Maccabi Haifa je trošku jako můj domov, přál bych si tam vyhrát, nemají tolik zkušeností, říká slávista Ekpai

Maccabi Haifa je trošku jako můj domov, přál bych si tam vyhrát, nemají tolik zkušeností, říká slávista Ekpai
OBSAHUJE VIDEO

Slávisty ve čtvrtek čeká zápas v Evropské konferenční lize (EKL) proti izraelskému Maccabi Haifa. Utkání bude speciální pro nigerijského záložníka Ekpaie, který v Haifě v roce 2016 krátce působil.

Těším se na ten zápas, možná potkám některé staré přátele. S týmem mám myslím dobrý vztah. Jsem šťastný, že tam pocestujeme, je to trošku jako můj domov. Moc bych si přál ten zápas vyhrát, před dvěma dny jsem oslavil narozeniny. Vítězství by mohl být krásný dárek, který by mi tým mohl nadělit. Věřím, že uděláme všechno, abychom zápas vyhráli,“ uvedl pro klubový web slavia.cz šestadvacetiletý záložník Ekpai.

Myslím, že mají kvalitní tým. Maccabi ale, dle mého názoru, nemá tolik zkušeností, a tak dobré a zkušené hráče na evropské poháry, aby uhráli víc,“ upozorňuje Nigerijec.

Maccabi Haifa v probíhající EKL nevstřelila ještě ani branku a uhrála zatím jen jeden bod.Doma remizovali 0:0 s Feyenoordem a pak prohráli 0:3 na Unionu Berlín. Uvidíme. U nich panuje výborná atmosféra, je tam krásný stadion a skvělý plac. Je to pro nás stěžejní zápas pro to, jak se bude skupina dál vyvíjet. Vždycky jedeme vyhrát,“ doplňuje asistent trenéra Zdeněk Houštecký.


Video: YouTube

Zdroj: slavia.cz