Randers nechci podceňovat, osobně jsem měl ale větší respekt z Alkmaaru, hlásí po prostudování soupeře Zelený

Randers nechci podceňovat, osobně jsem měl ale větší respekt z Alkmaaru, hlásí po prostudování soupeře Zelený

Bude to vyrovnaný zápas, tuší před třetím kolem Konferenční ligy zadák Jablonce Jaroslav Zelený, jehož tým na Střelnici ve čtvrtek večer přivítá dánský Randers. 

Ten zatím v evropské soutěži dvakrát remizoval a má tedy o bod méně než Severočeši, Podobná je i jeho role v dánské lize, kde stejně jako Jablonec pokouší prohánět místní top týmy. Ve čtvrtek se tak podle všeho bude jednat o souboj o pomyslných šest bodů, kdy vítěz udělá značný krok směrem do jarní vyřazovací boje.  

„Randers rozhodně nechci podceňovat. Určitě mají větší sílu směrem dopředu než dozadu. Osobně jsem měl ale třeba větší respekt z Alkmaaru, který považuju za favorita skupiny, ale i zápas tam jsme zvládli obstojně. Myslím si, že bychom si to s Randers mohli rozdat, ale bude to stejně důležitý zápas jako ty ostatní ve skupině,“ prohlásila opora severočeského klubu. S tím, že v kádru soupeře jej nejvíce zaujala dánská 10ka Tosin Kehinde. Právě nigerijský ofenzivní univerzál s minulostí v mládežnických kategoriích Manchesteru United, který v dánský lize v deseti zápasech vstřelil jeden gól a na další tři přihrál, bude pro Zeleného a spol. zřejmě největší hrozbou.

Podle Zeleného bude jakýkoliv bodový zisk pro Jablonec úspěchem, když v lize se mu zatím příliš nedaří, zatímco v Evropě v prvním zápase přetlačil Kluž a před čtrnácti dny sahal po bodech I v Holandsku. “V Konferenční lize jedeme až nad očekávání a doufám, že na to navážeme,“ míní zadák, který si nemyslí, že by jeho tým jakkoliv mohly ovlivnit přetřásané problémy na brankářském postu. ”Každý z naší trojky brankářů to zvládne,“ je přesvědčený Zelený.

Zdroj: fkjablonec.cz