Venku je to takové pokaždé, nerozumím tomu, kroutí hlavou Traoré a dodává: My se ale nikdy nevzdáme

Venku je to takové pokaždé, nerozumím tomu, kroutí hlavou Traoré a dodává: My se ale nikdy nevzdáme
OBSAHUJE VIDEO

Slavii vedl v Izraeli na půdě Maccabi Haifa jako kapitán velezkušený středopolař Ibrahim Traoré. Ani on však nedokázal zabránit druhé porážce ve skupině, které komplikuje situaci s případným postupem.

"Pokaždé, když hrajeme venku, je to takové. Nerozumím tomu. Byli jsme lepší, měli jsme míč a víc šancí, ale neskórovali jsme," krčil rameny bývalý záložník Táborska či Zlína, jehož názor vyšel na webu slavia.cz.

Maccabi uštědřilo sešívanému "S" lekci z produktivity. "Oni měli nějaký brejk a z jedné šance nám dali gól. Pořád jsme hráli, bojovali, ale prostě jsme nedali branku. Výsledek je pro nás velké zklamání. Teď musíme myslet na další zápas. Je nás jedenáct a musíme víc bojovat. Myslím, že to bylo špatné, proto jsme prohráli," přidal svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Po třech duelech má český mistr tři body. "Jsme ve fakt špatné pozici. Když jsme sem přijeli, tak jsme chtěli uhrát dobrý výsledek a získat tři body. Víme, že proti Feyenoordu a Unionu to bude ještě těžší. Hráli jsme proti hodně motivovanému domácímu týmu, dali do toho všechno a z jedné akce dali gól, takže jsme ztratili body. My se nikdy nevzdáme, musíme využít šance v posledních třech zápasech Konferenční ligy a vyhrát, jen tak můžeme postoupit," burcoval celou kabinu třiatřicetiletý rodák z Abidžanu, jehož celek nyní přeorientovat své myšlenky na nedělní odpoledne a s tím spojený výjezd na jihočeský Střelecký ostrov.

Při bránění to bylo baroko, děláme chyby v defenzivě, které se na evropské scéně trestají, přemítá Trpišovský

Zdroj: slavia.cz