Kačaraba: Jsem z nás zklamaný. Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme a pak nechat na hřišti úplně všechno

Kačaraba: Jsem z nás zklamaný. Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme a pak nechat na hřišti úplně všechno
OBSAHUJE VIDEO

Jeden z mála zdravých slávistických středních obránců Taras Kačaraba, jenž ovšem musí kvůli vážnému zranění lebky nastupovat v masce, byl po prohře na půdě Maccabi Haifa mimořádně zklamaný.

Sešívaným bylo k ničemu, že domácí souboj přestříleli. Gól nevstřelili vůbec žádný a proto odjeli zaslouženě s nulou. "Soupeř byl velmi rychlý, a když jsme šli do útoku, nechával vepředu tři hráče. My jsme pak opakovaně špatně hlídali jejich brejky. Když padnul ten gól, tak to byla stejná situace, taky padnul z brejku," smutnil exliberecký zadák.

Slavia, jež má před sebou výjezd do Českých Budějovic, se nepoučila ze svého vystoupení na hřišti Feyernoordu Rotterdam. "I v zápase s Feyenoordem nám nevyšel první poločas. Nepoučili jsme se, proti Maccabi nám nevyšel znovu. Neovládali jsme hru, je to velká škoda," přidal na webu slavia.cz šestadvacetiletý ukrajinský obránce.

Mistr české ligy odešel poražen třikrát z posledních čtyř vystoupení, na což není zvyklý. Kačaraba proto nabádá k velmi rychlému zlepšení. "Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme, a pak nechat na hřišti úplně všechno. Jsem ze zápasu a našeho zklamaný," přiznal na slavia.cz kolega Holeše, Ševčíka, Kuchty a spol.

Venku je to takové pokaždé, nerozumím tomu, kroutí hlavou Traoré a dodává: My se ale nikdy nevzdáme

Zdroj: slavia.cz