Zbrojovce chybí Berkovec, Hlavica, Hrabina, Kryštůfek, Šural, Čermák i Kosek. Vítá tak alespoň návrat Řezníčka

Zbrojovce chybí Berkovec, Hlavica, Hrabina, Kryštůfek, Šural, Čermák i Kosek. Vítá tak alespoň návrat Řezníčka

V sobotu 23. října bude hostit třinecký stadion Rudolfa Labaje střet posledního s prvním celkem druholigové tabulky, protože dorazí na severu Moravy Zbrojovka Brno.

Lídr FNL si musí dát pozor, neboť bývalý zaměstnavatel Františka Straky vybojoval všech svých sedm dosavadních bodů před vlastním publikem. V Třinci padla Opava i Viktoria Žižkov, s tím, že Jihlava si odvezla bod.

U posledních dvou střetů už ovšem byl nový kouč MFK Martin Zbončák, který mimochodem odehrál za Zbrojovku 122 prvoligových utkání a jednu sezonu hájil brněnské barvy také jeho nynější asistent Zdeněk Cieslar.

"Měli jsme možnost vidět několik zápasů Třince, osobně si myslím, že nemá kádr na poslední příčku. V obraně se může opřít o dva vysoké a silné zahraniční hráče, má výborný střed hřiště a dva útočníky s ligovými zkušenostmi, Juřenu a Petráně. Navzdory papírovým předpokladům nás nečeká nic snadného. K utkání chceme opět přistoupit s největším možným respektem, čeká nás bojovný zápas, ale věříme, že jsme se na něj zvládli nachystat," varuje před podceněním Richard Dostálek, jehož slova nabídl web fczbrno.cz.

Brno však nepojede do Třince ani zdaleka kompletní a naštěstí se mu alespoň vrací kapitán a nejlepší střelec celé soutěže se sedmi trefami Jakub Řezníček, který byl suspendován za žluté karty. "Po Vyškovu rozšířili seznam marodů Berkovec s Hlavicou, vítáme tak alespoň návrat Kuby Řezníčka," uzavřel na fczbrno.cz Dostálek.

Zmíněný tandem Berkovec a Hlavica čeká po srážce s minulého duelu ještě týden či dva klidový režim. Kosek je po angíně. Hrabina se bue vracet k tréninku příští týden, ve stejném období má začít vyklusávat Kryštůfek. Šurala a Čermáka čeká kontrola v pondělí.

Tvrdík: Možná všichni hráči dobře nechápou, co to znamená hrát za Slavii a že nelze žít z úspěchu minulosti

Zdroj: fczbrno.cz