United jsou schopni úžasných věcí, říká Klopp. Proti nejlepším týmům musíte odevzdat všechno, oponuje Solskjaer

United jsou schopni úžasných věcí, říká Klopp. Proti nejlepším týmům musíte odevzdat všechno, oponuje Solskjaer

Německý stratég ve službách Liverpool Jürgen Klopp upozornil před sílou „Rudých ďáblů“, i když jeho soupeř v nedělním šlágru kola Premier League momentálně nepředvádí přesvědčivé výkony.

United za poslední tři ligové duely získal pouze jeden bod a klesl až na 6. místo. I v Lize mistrů museli svěřenci Oleho Gunnara Solskjaera dotahovat proti Atalantě z 0:2 na 3:2, když je ke konci utkání spasil hvězdný Cristiano Ronaldo.

„Nemůžou být spokojení s výsledky, ale všichni víme, že jsou schopní úžasných věcí. Už jsme to viděli, když Atalanta na Old Trafford vedla. Hlavně druhý poločas byl prezentací toho, čeho jsou schopni,“ řekl na tiskové konferenci Klopp, jehož slova vyšla na sport.aktuality.sk.

Respekt k soupeři má i norský trenér Manchesteru United. „Liverpool má skvělou formu a úspěšnou sérii. Musíme mít proti nim kvalitní mentální nastavení. Pokud nechceme inkasovat, musíme se na soupeřovy útočníky soustředit 95 minut. Porti nejlepším týmům na světě musíte odevzdat všechno,“ sklonil pochvalu před soupeřem Solskjaer.

Zdroj: sport.aktuality.sk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.