Slavia s Olomoucí a s Plzní, Sparta v Teplicích a v Ostravě, West Ham - Manchester City, Tottenham - Manchester United

Slavia s Olomoucí a s Plzní, Sparta v Teplicích a v Ostravě, West Ham - Manchester City, Tottenham - Manchester United
TELEVIZNÍ PROGRAM

Poslední říjnový víkend pokračuje česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal) 13. kolem (mj. Baník Ostrava-Sparta, neděle – 15.00 a Slavia-Viktoria Plzeň – neděle, 18.00).

Hraje se opět anglická Premier League (mj. Tottenham-Manchester United, sobota, 18.30) a anglická druhá liga/Championship (Premier Sport 1, Premier Sport 2, Arena Sport 1), německá bundesliga a druhá bundesliga (NOVA Sport 3 a 4), italská Serie A (dvě kola), španělská La Liga (dvě kola) a La Liga 2 (vše NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4), francouzská Ligue 1 a Ligue 2 (NOVA Sport 1, NOVA Sport 2), turecká Süperliga (Sport 1 a Sport 2), nizozemská Eredivisie a portugalská liga (obojí Arena Sport 1 a Arena Sport 2).

Pokračuje také americká MLS (NOVA Sport 1, NOVA Sport 2), slovenská Fortuna liga (NOVA Sport 1 a slovenská TV Dajto) a rakouská bundesliga (Arena Sport 2).

ČT Sport rovněž vysílá zajímavé utkání české druhé ligy/FNL – Zbrojovka Brno -Vlašim (pátek, 17.00). 

Už v týdnu se hrají zápasy 2. kola Německého poháru (NOVA Sport 2) a osmifinále Anglického ligového poháru (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2, mj. West Ham United-Manchester City, středa, 20.45). 

V středu je na programu i osmifinále Českého poháru/MOL Cupu (ČT Sport, mj. Mladá Boleslav-Plzeň, 15.00 a Teplice-Sparta, 17.00). Ve stejný se v Edenu koná také dohrávané utkání 3. kola české Fortuna:ligy Slavia-Olomouc (19.00, O2 TV Sport a O2 TV Fotbal).  

STŘEDA 27. ŘÍJNA 2021

14.40 (výkop 15.00): FK Mladá Boleslav – Viktoria Plzeň (osmifinálové utkání Českého poháru/MOL Cup) –  ČT Sport.

16.50 (výkop 17.00): FK Teplice – Sparta Praha (osmifinálové utkání Českého poháru/MOL Cup) –  ČT Sport. Záznam ve 23.55 hodin a ve čtvrtek v 9.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Juventus Turín –US Sassuolo Calcio (utkání 10. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. 

18.25 (výkop 18.30): Bayer 04 Leverkusen – Kalrsruher SC (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

18.50 (výkop 19.00): Slavia Praha    Sigma Olomouc (dohrávané utkání 3. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 

18.55 (výkop 19.00): Rayo Vallecano – FC Barcelona (utkání 11. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC West Ham United – Manchester City (osmifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Borussia Mönchengladbach – Bayern Mnichov (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Empoli – Inter Milán (utkání 10. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Hibernian Edinburgh  – Celtic Glasgow (utkání 11. kola skotské Premiership) – Premier Sport 1.

21.25 (výkop 21.30): Real Madrid – Osasuna Pamplona (utkání 11. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

1.05 (výkop 1.00): New England Revolution – Colorado Rapids (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

2.55 (výkop 2.30): Sporting Kansas City – Los Angeles Galaxy (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

ČTVRTEK 28. ŘÍJNA 2021

15.10 (výkop 15.20): Helas Brno –  Žabinští Vlci Brno (utkání 11. kola první české futsalové ligy) – ČT Sport.

18.55 (výkop 19.00): Celta Vigo – Real Sociedad San Sebastián (utkání 11. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – FC Boloňa  (utkání 10. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

21.25 (výkop 21.30): UD Levante – Atlético Madrid (utkání 11. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3 

PÁTEK 29. ŘÍJNA 2021

16.40 (výkop 17.00): FC Spartak Trnava  – FK Senica (utkání 13. kola slovenské Fortuna:ligy) – NOVA Sport 1.

16.50 (výkop 17.00): Zbrojovka Brno    FC Sellier a Bellot Vlašim (utkání 13. kola druhé české ligy/F:NL) – ČT Sport. Záznam v sobotu v 6.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Heidenheim –FC Schalke 04 (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

20.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 13. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport ve 20.30 hodin.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim – Hertha BSC Berlín (utkání 10. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

20.30 (záznam, výkop 19.00): Tranbzonspor  – Rizespor (utkání 11. kola turecké Süperligy)  – Sport 1. Sport 2 repríza v 1.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Queens Park Rangers – FC Nottingham Forest  (utkání 15. kola druhé anglické ligy/Championship)  – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): UD Almería – CD Leganés (utkání 13. kola druhé španělské ligy/La Liga 2) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain  – OSC Lille (utkání 12. kola francouzské Ligue – NOVA Sport 1.

SOBOTA 30. ŘÍJNA 2021

13.25 (výkop 13.30): FC Leicester City –  FC Arsenal (utkání 10. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Werder Brémy – FC Sankt Pauli (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – NOVA Sport 3. Záznam ve 24.00 hodin.

14.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 13. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal.

14.30 (výkop 15.00): FK Teplice – Slovan Liberec (utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.  O2 TV Fotbal záznam ve 21.00 hodin a v neděli ve 12.00 hodin, O2 TV Sport v neděli v 9.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00):  Fastav Zlín – Dynamo České Budějovice (utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 23.00 hodin.

15.00:  Hatayspor – Besiktas Istanbul (utkání 11. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam ve 2.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): 1. FC Union Berlín – Bayern Mnichov (utkání 10. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – VfL Wolfsburg (utkání 10. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – FC Brighton nad Hove Albion (utkání 10. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

16.00: FC Stoke City – FC Cardiff City (utkání 15. kola druhé anglické ligy/Championship)  – Arena Sport 2.

16.30: PSV Eindhoven – FC Twente Enschede (utkání 11. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FC Méty – AS Saint-Étienne (utkání 12. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 1.

17.20 (výkop 18.00): Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko (utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O 2 TV Fotbal záznam v neděli v 9.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Hellas Verona – Juventus Turín (utkání 11. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

18.00: FC Porto – Boavista Porto (utkání 10. kola portugalské Liga Portugal) – Arena Sport 2.

18.00:  Konyaspor – Fenerbahce Istanbul (utkání 11. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam ve 24.00 hodin. 

18.25 (výkop 18.30): Tottenham Hotspur – Manchester United (utkání 11. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Valencie – FC Villarreal (utkání 12. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3. NOVA Sport 4 záznam v 0.45 hodin.

18.45: Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (utkání 11. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1. 

20.00 (záznam, výkop 17.00): SV Guntamatic Ried – FC Red Bull Salcburk  (utkání 13. kola rakouské bundesligy) – Arena Sport 2.  

20.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – UC Sampdoria Janov (utkání 11. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona  – Deportivo Alavés (utkání 12. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Reading – AFC Bournemouth (utkání 15. kola druhé anglické ligy/Championship)  – Premier Sport 1.

23.00 (záznam, výkop 16.00): Manchester City –  FC Crystal Palace   (utkání 11. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

1.35 (výkop 1.30): D. C. United  – Columbus Crew (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

NEDĚLE 31. ŘÍJNA 2021

11.00 (záznam, výkop sobota, 16.00): FC Newcastle United – FC Chelsea (utkání 11. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

12.15: Sparta Rotterdam  – Feyenoord Rotterdam (utkání 11. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Inter Milán –  Udinese Calcio (utkání 11. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

12.55  (výkop 13.00): FC Motherwell  – FC Rangers (utkání 12. kola skotské Premiership) – Premier Sport 1.

13.55 (výkop 14.00): FC Cádiz  – RCD Mallorca (utkání 12. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3. NOVA Sport 4 záznam v 0.30 hodin.

14.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 13. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal.

14.30 (výkop 15.00): Baník Ostrava – Sparta Praha (utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam ve 23.00 hodin a v pondělí v 10.00 hodin, O2 TV Fotbal v pondělí ve 21.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00): FK Jablonec – FK Pardubice, FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové (utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 a ve 23.00 hodin, v pondělí v 9.00 a ve 12.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Norwich City – FC Leeds United (utkání 10. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): FC Augsburg – VfB Stuttgart (utkání 10. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4. NOVA Sport 3 záznam v 18.15 hodin.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid   – Real Betis Sevilla (utkání 12. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

16.30 (výkop 17.00): AS Trenčín    ŠK Slovan Bratislava (utkání 13 kola slovenské Fortuna:ligy) – slovenská TV Dajto.

17.00: Stade Brestois – AS Monako (utkání 12. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 2.

17.00:  Galatasaray Istanbul – Gaziantep (utkání 11. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport  2 záznam ve 22.00 hodin. 

17.20 (výkop 18.00): Slavia Praha – Viktoria Plzeň (utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam v pondělí ve 13.00 hodin, O2 TV Fotbal v pondělí v 18.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Aston Villa – FC West Han United (utkání 10. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Salernitana Calcio –  SSC Neapol (utkání 11. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): AS Řím – AC Milán (utkání 11. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián – Athletic Bilbao (utkání 12. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

21.30: Dohráno (zpravodajství z 13. kola české Fortuna:ligy)  ČT Sport. Repríza ve 4.35 hodin.

0.35 (výkop 0.30): Philadelphia Union  – FC Cincinnati (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

PONDĚLÍ 1. LISTOPADU 2021

9.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport. O2 TV Fotbal v 11.00 hodin.

9.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 13. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport.  O2 TV Fotbal v 11.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Rayo Vallecano – Celta Vigo (utkání 12. kola  španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.00: Tiki – Taka 13 (fotbalová show po 13. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Boloňa – Cagliari Calcio (utkání 11. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Valenciennes – AJ Auxerre (utkání 14. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Everton (utkání 10. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): UD Levante – FC Granada (utkání 12. kola  španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

3.05 (výkop 3.00): FC Seattle Sounders  – Los Angeles Galaxy (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

Kolář a Dočkal jsou balvany „S“. Fandové: „Nita chytá, protože je zeď, Kolář, protože je zeť“. Tvrdíka to uráží