Solskjaerovi hráči kapitulovali. Tlak bude nesnesitelný, myslí si legenda Manchesteru

Solskjaerovi hráči kapitulovali. Tlak bude nesnesitelný, myslí si legenda Manchesteru

Legenda Manchesteru United Gary Neville se vyjádřil k výprasku „svého“ Manchesteru, který na Old Trafford utrpěl debakl 5:0 s Liverpoolem. Podle něj se nyní trenér United Solskjaer dostal do složité situace.

Neville označil porážku „Rudých ďáblů“ za kapitulaci vůči fotbalistům z Anfield Road. Zároveň je podle něj nyní obrovský tlak na kouče United vrhl Oleho Gunnara Solskjaera. „Pro Manchester United to byl monstrózní den. Byli vymazáni. Je to nepřijatelné," komentoval bývalý obránce ostudnou domácí prohru.

„Tlak po tomto zápase bude až neúnosný. Představenstvo klubu sice upozornilo všechny, že jsou v své podpoře trenéra stálí a že zůstává. Výsledky jako tento to, o tom není pochyb, důvěru ale podkopávají. Je to vystřízlivění,“ řekl bývalý kapitán Manchesteru United v komentáři pro pořad Super Sunday.

Neville zároveň ale věří, že norský trenér u kormidla fotbalistů z Old Trafford zůstane a dostane možnost k nápravě současného postavení jeho milovaného klubu. „Manchester United potřebuje změnu. Věřím, že Ole Gunnar Solskjaer dostane příležitost ke změně. Ale tlak z okolí tu bude,“ zakončil své hodnocení.

„Rudí ďáblové“ nezažili nejlepší vstup do sezóny. V Premier League jsou Ronaldo a spol. po devíti kolech až na sedmém místě se čtrnácti body s až hrozivou ztrátou osmi bodů na první Chelsea. Porážka s Liverpoolem pro Manchester byla již třetí v sezóně.

Zdroj: Skysports.com

Slavia s Olomoucí a s Plzní, Sparta v Teplicích a v Ostravě, West Ham - Manchester City, Tottenham - Manchester United

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.