Teď jsem Sigmě štěstí samozřejmě nepřál, ale od dalších zápasů už opět budu, usmíval se Mandous

Teď jsem Sigmě štěstí samozřejmě nepřál, ale od dalších zápasů už opět budu, usmíval se Mandous
OBSAHUJE VIDEO

Pro Aleše Mandouse byla dohrávka se Sigmou vzhledem k minulosti velmi pikantní. Zkušený strážce svatyně, jenž patří od léta Slavii, se toho ovšem nezalekl a pomohl ke třem bodům svým prvním čistým kontem v sešívaných barvách.

"Cítím se skvěle. Vyhráli jsme, konečně taky s nulou. Ta nebude mít vliv jenom na mě, ale na celý tým. Určitě nám hodně pomůže a zvedne sebevědomí. Dlouho jsme nulu neudrželi. Splnilo se to navíc proti Olomouci, což mě může sice trochu mrzet, ale jenom trochu," usmíval se Mandous.

Před úvodním hvizdem šlo celé mužstvo za fanoušky a omlouvalo se jim za nepovedenou děkovačku v posledním kole na Střeleckém ostrově. "S klukama v kabině jsme si řekli, že po tom, co se stalo v Budějkách, uděláme na usmířenou tohle. Inicioval to Přéma Kovář, myslím, že se to povedlo. Po zápase jsme si tak mohli užít krásnou společnou děkovačku, jako je zvykem," liboval si konkurent Ondřeje Koláře, jehož slova nabídl web slavia.cz.

Sám se byl podívat i do kabiny soupeře a nezdržel se tam zrovna krátce. "S klukama z Olomouce mám dobré vztahy, takže jsme si jenom pokecali, protože jsme se dlouho neviděli. Popřáli jsme si štěstí do dalších zápasů. To jsem jim teď samozřejmě nepřál, ale od dalších zápasů už opět budu," ubezpečil na stránkách sigma.cz devětadvacetiletý reprezentant.

Skalp hanácké značky je důležitý kvůli udržení kontaktu s čelem tabulky. "Vítězství a tři body jsou pro nás velmi důležité. Máme je a můžeme se připravovat na Plzeň, proti které budeme chtít brát taky tři body," burcoval kabinu Mandous, jehož týmu se ve středu zranil Peter Olayinka.

V neděli se půjde na Sinobo Stadium do akce znovu, tentokráte kvůli příjezdu vedoucí Plzně. "Těším se moc. Bude to krásný zápas proti lídrovi tabulky. Na to my ale nekoukáme, je nám jedno, jestli jsou první, nebo v prostředku tabulky. Budeme chtít jednoznačně tři body. Rád bych tímto pozval na stadion fanoušky. Jejich podporu budeme potřebovat," uzavřel na slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Běží Sparta do Evropy, nebo po Česku? Duel s Lyonem nebyl Csaplárovou pastí, kopíroval zápas Velvar se Slavií

Zdroj: slavia.cz