Nechci se vymlouvat, ale kádr máme rozbitý, postěžoval si Jarošík. Svým svěřencům naservíroval dort...

Nechci se vymlouvat, ale kádr máme rozbitý, postěžoval si Jarošík. Svým svěřencům naservíroval dort...

Čerstvě čtyřiačtyřicetiletý trenérský odborník Jiří Jarošík prožívá v teplickém prostředí hororový start. Nástupce Radima Kučery totiž prohrál všechny čtyři zápasy a to vše při skóre 2:9.

Poslední neúspěch přišel v domácím osmifinále MOL Cupu se Spartou, s níž získal jako hráč čtyři tituly. Snažil se tedy motivovat kabinu...

"Něco jsem nadhodil, ale taky jsem chtěl od hráčů dárek k narozeninám, bohužel na něj nedošlo. Ve finále jsem byl já ten, který jim dal dort, ale myslím, že si ho zasloužili. Třeba mi to vrátí v sobotu proti Liberci. Snad se hráči po tom dortu naladí na dobrou notu a budeme na sobotu fit, i když moc času není," zmínil nejbližší program Sklářů bývalý spolupracovník Davida Holoubka v Liberci a Ružomberoku, jehož slova nabídl portál idnes.cz.

"Hrát 70 minut v deseti se Spartou nás bohužel stálo moře sil, které jsme chtěli jsme pošetřit na Liberec. Ve finále náročný zápas pro nás a nic nám to nedalo. Sedmdesát minut mě to vůbec nebavilo. Po penaltě a červené kartě se to už jen dohrávalo, nezáživný fotbal pro diváky a pro mě úplně zbytečný," postěžoval si na stránkách idnes.cz bývalý šéf Ústí a Prostějova.

Výsledkovou krizi by mohli brzy pomoci utnout i navrátilci z marodky. "Vrátil se Mareček, začínají se zapojovat i další. Uvidíme, kolik hráčů se vrátí během reprezentační pauzy. Čím víc, tím líp, konkurence i zkušenosti nám chybí. Nechci se vymlouvat, ale kádr máme rozbitý. Ve středu máte náročný pohárový zápas a ligový hned v sobotu brzy po obědě. Člověk pak někdy přemýšlí, jestli nedat pohár na druhou kolej, to ale já nechtěl. Mrzí mě to, ale takové je tady fotbalové prostředí. Je to škoda, protože s tím by šlo něco udělat," uzavřel na idnes.cz exreprezentant ze Stínadel, jehož soubor je s pěti získanými body po dvanácti kolech předposlední, nicméně poslední Karviná má jen o bod méně a navíc duel k dobru.

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.