Vím, že můžu ještě o něco víc ukázat kvalitu a mít ještě větší dopad na hru, láká liberecké fandy Tiéhi

Vím, že můžu ještě o něco víc ukázat kvalitu a mít ještě větší dopad na hru, láká liberecké fandy Tiéhi
OBSAHUJE VIDEO

I když byl mladý francouzský záložník Christ Tiéhi v posledních dvou zápasech přibržděn disciplinárním trestem za červenou kartu, jinak vstoupil do libereckého angažmá pravou nohou a kouč Luboš Kozel mu dopřává dostatek herního vytížení.

"Přišel jsem ve stejné chvíli jako nový trenér, což mi pomohlo," ozřejmil na stránkách fcslovanliberec.cz kolega Rabušice, Gebre Selassieho a spol., jehož největším snem je reprezentovat svou zemi na světovém šampionátu.

Jak se zmíněnému kouči líbí jeho první výkony pod Ještědem? "Vidím, že měl trenér radost z toho, jak jsem hrál. Ale vím, že můžu ještě o něco víc ukázat kvalitu a mít ještě větší dopad na hru," ukázal sebevědomí exopavský Tiéhi, jehož vyjádření nabídly stránky fcslovanliberec.cz.

Protože hrál před Slovanem také ve Slezsku, na české prostředí už je adaptovaný. "Je těžké se přizpůsobovat na rozdílné ligy. Myslím ale, že moje adaptace v české lize proběhla dobře. Soutěž je podobně soubojová jako fotbal na ostrovech a technická zase jako ve Francii," přidal na klubovém webu třiadvacetiletý fotbalista.

V sobotu narazí jeho tým na předposlední Teplice a on by měl opět na Stínadlech figurovat mezi jedenácti vyvolenými. "Jsme v situaci, kdy je pro nás důležitý každý zápas. Musíme brát body. Doufám, že budu v nominaci na Teplice. Těším se na to," uzavřel bývalý hráč Le Havru, Wokingu či Tonbridge Angels, jenž dosud nasbíral za Liberec čtyři prvoligové starty.

Desítka nejlepších eliminátorů pokutových kopů v historii ostrovní Premier League

Zdroj: fcslovanliberec.cz